У ці липневі дні у жителів Землі є нагода спостерігати у нічному небі за найяскравішою за останні 7 років кометою під назвою C/2020 F3 Neowise.

3 липня комета успішно пережила зближення з Сонцем, не зруйнувавшись під дією сильного жару, а з 12 липня її нарешті видно в нічному небі. Найближче до Землі Neowise наблизиться 23 липня – у цей момент вона буде на відстані 103,5 мільйона кілометрів від нашої планети.

- реклама -

Наступного ж разу комета C/2020 F3 наблизиться до нас лише через кілька тисяч років, тому не пропустіть можливість побачити рідкісне астрономічне явище.

Місцевий володимирський фотограф Олександр Кавюк долучився до когорти тих, кому вдалось зробити чудові знімки з кометою, якими від поділився у дописі на своїй сторінці у фейсбуці.

“C/2020 F3 Neowise – це дуже яскрава комета, яку можна зараз спостерігати в нічному небі) Першу комету бачив ще в дитинстві в 1997 році) І ось знову… Найкраще спостерігати далеко за містом, подалі від вогнів. Там буде видно і без спец засобів. Мені поталанило, що з балкону у нас гарний вигляд і не потрібно було виїзджати) В місті важко помітити, але якщо знаєш, що шукаєш то і тут видно”, – йдеться у дописі Олександра.

Детальніше про “полювання” за кометою читайте в найближчому номері “СП”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + пять =