На головну Новини Міжнародна музична перемога Ореста

Міжнародна музична перемога Ореста

213

Хлопець, який грає на флейті Пана, став найкращим на міжнародному конкурсі в Польщі.
Учень Володимир-Волинської дитячої музичної школи Орест Лаць (викладач Іван Козлюк) посів перше місце на другому міжнародному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Talents of the world» (Польща). Про це йдеться на сторінці школи в Instagram.

Цей конкурс, який проводиться у рамках проекту «Міжнародна творча майстерня», відбувся 9-10 січня цього року у місті Санок (Республіка Польща). Під час його проведення були організовані майстер-класи, презентації новітніх наукових, навчально-методичних і нотних видань, творчі зустрічі, відкриті уроки, круглі столи, як для керівників, так і для учасників конкурсу, які провели провідні викладачі мистецьких шкіл, вищих навчальних закладів, відомі виконавці, видатні діячі музичного мистецтва, композитори.

- реклама -

У конкурсі взяли участь представники Польщі, Білорусі, Румунії, Молдови та України. До складу журі увійшли провідні музиканти та викладачі з вищезгаданих країн. Усі вони високо відзначили виконавський рівень Ореста Лаця. До слова, ще кілька років тому Орест був єдиним учнем музичної школи, який зумів опанувати цей унікальний інструмент – флейту Пана. Нині ж таких учнів у володимирській дитячій музичній школі четверо.

Раніше хлопець став лауреатом всеукраїнського конкурсу юних виконавців на духових інструментах(м. Івано-Франківськ) та обласного конкурсу «Волинська гуковиця» (м. Луцьк), переможцем обласного конкурсу виконавців на сопілці і флейті Пана, володарем першого місця на міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» у Харкові, других місць на відкритому всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Черкаські сурмачі», обласному огляді-конкурсі народно-інструментальної музики «Калинова сопілка» у місті Ковель та інших.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × один =