Новини

Міжнародний квест та концерт у День Європи – ФОТО

Архів
4 переглядів

Святковим концертом, виставкою хенд-мейду та проведенням квесту відсвяткували у Володимирі День Європи, котрий вже чотирнадцятий рік поспіль відзначають в Україні у третю суботу травня.
У День Європи до Володимира-Волинського завітав дитячий ансамбль пісні і танцю землі Грубешівської з Республіки Польща, який відкривав святкову програму «Європа – це ми» запальними виступами у національних строях. Дійство відбувалось на імпровізованій сцені біля культурно-мистецького центру. Тут же розгорнулось і містечко місцевих рукодільниць, які презентували свої вироби, виготовлені у найрізноманітніших техніках та проводили цікаві майстер-класи. Тішила око і виставка малюнків учнів дитячої художньої школи, присвячена темі європейської інтеграції. Від палючого сонця можна було сховатись у затінку, де було облаштовано затишну фотозону від освітнього проекту «Відкривай Україну».
Проявити свою ерудицію, продемонструвавши знання у царині історії та географії європейських країн мав можливість кожен учасник свята, відповівши на питання ведучого Олександра Лещука. Після вікторини розпочався справжній інтернаціональний квест, у якому взяли участь три українсько-польські молодіжні команди, до складу котрих увійшли учні гімназії та ліцею та гості із сусідньої Польщі. Перш, ніж вирушити на старт, юнаки та юнки вправлялись у знанні українських народних пісень та сучасних танців. А далі кожна з команд отримала карту із маршрутом по історичному центрі міста та ряд завдань, на кшталт – сфотографувати десять обіймів або десять щасливих облич, пострибати на скакалці, затанцювати, тощо. Учасники команди, котра впоралась найшвидше, отримали сувеніри та солодкі призи.


А тим часом на майданчику поблизу КМЦ продовжувалась концертна програма за участю володимир-волинських талантів: вихованців клубу спортивного танцю «Грейс», зразкової студії вокального співу «Лодомир», ансамблю народного танцю «Веселка», а також тріо «ART kvins», «Володимирські козаки», квартет «Родослав» та інших.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: День Європи, концерт, Тетяна Ізотова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up