Новини

Модернізація вишів та наукових установ

Новини, Освіта
163 переглядів

Кабінет Міністрів ухвалив важливі рішення щодо модернізації ЗВО та наукових установ. Головна їх мета – поліпшити якість вищої освіти, підвищити ефективність наукових установ та створити потужні освітні й наукові осередки.

Так, Українську академію друкарства приєднають до Національного університету «Львівська політехніка», де сформують окремий факультет із назвою УАД, у якому буде продовжено освітню і наукову діяльність академії, а її непрофільні програми гармонізовані зі  подібними у НУ «Львівська політехніка».  Студенти, які вже розпочали навчання, продовжать його за обраними спеціальностями та освітніми програмами зі збереженням усіх попередніх умов (форми фінансування, вартості контракту / бюджетне місце).

Науково-дослідний інститут «Миколаївська астрономічна обсерваторія» приєднають до Головної астрономічної обсерваторії НАН України. Реорганізація цього наукового закладу, як і низка попередніх, відбуватиметься з повним збереженням кадрового складу, наявного фінансування як з боку НАН, так МОН України, а також матеріально-технічної бази.

Коментарі
Теги: "Львівська політехніка", новий факультет УАД
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up