На головну Новини Модернізований ЦНАП у Зимнівській ОТГ

Модернізований ЦНАП у Зимнівській ОТГ

113

 

Наприкінці минулого року задля поліпшення роботи з надання адміністративних послуг, яких наразі налічується уже 127, у Зимнівській сільській раді відкрили модернізований ЦНАП. Провести оновлення приміщення та отримати нове обладнання і комп’ютерну техніку дала змогу участь у Програмі “U-LEAD з Європою”.

- реклама -

Завдяки децентралізації влади та об’єднанню громад постійно розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Інтеграція надання адміністративних послуг – дуже важливий компонент пакету реформ з децентралізації. Головне у цьому своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг населенню. Тож оновлена адмінбудівля має надзвичайно важливе значення для об’єднаної громади.

Ідея створення ЦНАПу та задум реконструювати будівлю належала голові сільської ради – В’ячелаву Католику. Надійними партнерами громади у цій справі стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − тринадцять =