На головну Новини Молодь міста запрошують на конференцію Європейського молодіжного парламенту

Молодь міста запрошують на конференцію Європейського молодіжного парламенту

59

ЄМП В-В вікенд, або ж конференція Європейського молодіжного парламенту, відбудеться у Володимирі-Волинському 29-30 березня. До участі у ній запрошують активних школярів та студентів.

Європейський молодіжний парламент  –  це унікальний освітній проект, який об’єднує 40 національних осередків у країнах Європи. Метою діяльності ЄМП є підвищення рівня обізнаності молодих людей із питаннями європейської інтеграції та отримання цінного, особливого навчального досвіду. Вперше конференція парламенту відбудеться у Володимирі-Волинського. Її ініціаторка, учениця гімназії Люда Серьогіна, розповідає, що такого типу заходів цієї весни в Україні буде лише три – у Львові, Житомирі і в нас.

- реклама -

– Ми орієнтуємося на місцеву молодь, школярів та студентів. Сподіваємося, що проект  не лише зацікавить їх діяльністю Європейського молодіжного парламенту, а й допоможе  стати активним громадянином та ініціативним членом місцевої та глобальної спільнот, – зазначає Люда.

Для дводенної конференції, яка відбуватиметься у приміщенні гімназії та залі засідань міськвиконкому, відберуть до 40 активних волинян віком від 13 років. Вони працюватимуть у межах трьох основних елементів конференції : тімбілдинг, робота в чотирьох різних комітетах і Генеральна Асамблея. Особливістю сесії буде дискусія виключно англійською мовою та орієнтація на загальну тему : інноваційна демократія, її виклики та можливості. Також протягом конференції відбудеться тренінг для вчителів (українською мовою) щодо методик неформальної інклюзивної освіти.

Окрім молоді, яка братиме участь у роботі комітетів, до міста приїдуть учасники академічної та медіа-команд. Усього – два десятки гостей з України, Білорусі та Польщі. Академічну команду володимир-волинського вікенду ЄМП очолить Каєтан Рахваль – національний координатор Європейського молодіжного парламенту у Польщі.

   Попри те, що цей захід орієнтований насамперед на жителів Володимирщини, організатори не виключають можливості участі у ньому хлопців та дівчат з інших міст області. Таким учасникам обіцяють допомогу у пошуку місцевих хостів. Вартість участі у заході – 70 гривень, але й вона може бути зменшена. Учасників забезпечать харчуванням (ланчі, кава-паузи), канцелярією, сюрпризами, хорошим настроєм та цікавим досвідом.

Для того, аби взяти участь у конференції Європейського молодіжного парламенту у Володимирі, треба заповнити реєстраційну форму. Знайти її можна на сторінці ЄМП у Фейсбуці, у профілі Володимир-Волинської гімназії в Інстаграм, або ж тут. Прийом заявок триває до 18 березня.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × один =