Новини

Молоді міста розповіли про неформальну освіту

Архів
7 переглядів

   Лекцію про неформальну освіту для студентів Володимира 19 листопада провели засновник та керівник молодіжно-ресурсного центру «Нові крила» у Нововолинську Павло Медина, засновниця центру розвитку «Creative Studio» Анастасія Азанова та керівник військово-патріотичного центру «Третій полк», власник кав’ярні «Coffee Motors» Руслан Бормовий.

Молоді розповіли про онлайн-платформи, на яких можна поліпшити рівень знань у різних галузях, міжнародні обміни для розвитку громадського сектору освіти, свідоме споживання, а також про те, як знаходити нові та корисні знайомства, за допомогою яких можна реалізувати свою ідею.
Павло Медина підкреслив, що мешканцям невеликих міст особливо важливо займатися самоосвітою і саморозвитком. «Можливості можуть бути однаковими і у Володимирі, у Нововолинську, і у столиці. Є загроза, що прикордонні міста стануть містами “пенсіонерів”, адже потік молоді у пошуках кращої долі насправді значний – молодь не бачить можливості реалізувати себе. А неформальна освіта може відчинити будь-які двері», – зауважив він.
Анастасія Азанова тут говорила про важливість збереження природних ресурсів та раціонального споживання. Зокрема, вона порадила обирати одяг з якісної матерії, який можна одягнути не один раз, формувати свій стиль, не ганяючись за плинною модою, і купувати стільки продуктів, скільки можна спожити, а не залишати, щоб псувалися. З її виступу слухачі дізналися, чим відрізняється айпсайклінг від рейксайклінгу: в першому випадку, стара річ отримує “нове життя” без молекулярної переробки, тоді як у другому – з пластику виготовляють одяг, меблі та взуття, наприклад, фірма Nike. А також отримали корисні поради, як кожен із них на побутовому рівні може заощаджувати енергоресурси.
Що два місяці опановувати якесь нове знання чи вміння – за таким принципом живе Руслан Бормовий, і радить його дотримуватися і молоді. «Відколи взяв собі це за правило, отримав нові знання у таких галузях, як фармакологія, програмування, панна-футбол, і навіть освоїв техніку живопису. За цей час я познайомився з багатьма людьми, які мене надихнули навчатись далі. Мрію здобути важче, ніж ціль, тому задокументуйте її для себе”, – порадив він.
На завершення лекції, окрім цінних порад та корисної інформації, найактивніші учасники отримали ще й подарунки від Павла Медини – футболки з принтом“Зберігай спокій та змінюй країну”.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up