Новини

Молоді пропонують подавати свої бізнес-ініціативи

Архів
2 переглядів

   До 31 січня триває конкурс “Бізнес-ініціатива серед молоді”, який проводиться з метою популяризації підприємницької діяльності серед молодих жителів міста (віком від 14 до 18 років).

Завданням конкурсу є навчання молоді основам підприємництва шляхом проведення семінарів, тренінгів, зустрічей із успішними підприємцями міста, “круглих столів” тощо; надання консультативної допомоги молодим підприємцям щодо організації власного бізнесу; допомога у написанні та впровадженні перспективних проектів у життя.
Учасникам потрібно сформувати команду з трьох людей, придумати бізнес-ініціативу, зареєструватися для участі у конкурсі.
Конкурс проводиться у кілька етапів етапів, які включають прийом заявок із описом бізнес-ідей на участь у конкурсі, роботу конкурсної комісії щодо оцінки бізнес-ідей, оголошення команд-фіналістів, проведення навчання щодо написання бізнес-планів, ведення бізнесу тощо, роботу над бізнес-планами, консультації зі складання та підготовки презентацій бізнес-планів, подання бізнес-планів у електронному та паперовому вигляді, презентація бізнес-планів.
Фіналісти отримають дипломи та подарунки від фонду підтримки підприємництва “Бізнес-центр”.
Команди-переможці будуть нагороджені преміями: за перше місце – 3000, друге – 2000, третє місце – 1000 гривень.
Організатори конкурсу – міськвиконком та Володимир-Волинський фонд підтримки підприємництва “Бізнес-центр”.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up