Новини

Молодіжний «Імпульс»

Лайфстайл, Новини
196 переглядів

На Волині активно реалізовується проєкт для молодіжних працівників та працівниць “Імпульс”. Партнерами проєкту є дві організації – ГО «Great Idea» та ГО «Молодіжний центр «Нові крила», які охоплять 10 громад Волинської  області, серед яких і Володимир-Волинська міська територіальна громада.

У рамках проєкту будуть проведені базовий та спеціалізовані тренінги програми «Молодіжний працівник», а також адвокація молодіжної роботи. Партнерські організації вже визначали потреби та запити молоді у громаді з представниками органів місцевого самоврядування, молодіжними радами та самою молоддю. Ментор, який працюватиме протягом усього проєкту з громадою, провів першу зустріч для виявлення наявних проблем у впровадженні молодіжної роботи та планування подальшої спільної діяльності.

Проєкт розвиває молодіжну політику і робить можливим створення громадських ініціатив та об’єднань, спрямованих на розвиток молодіжної інфраструктури. А попереду ще більше ідей та ініціатив для розбудови майбутнього громад.

Коментарі
Теги: Волинь, молодіжні працівники, проєкт
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up