Новини

Моніторить публічні закупівлі група «Прозорість та підзвітність»

Лайфстайл, Новини
106 переглядів

Загалом  з початку цього року в області оголошено та проведено закупівель із кількістю лотів 46,17 тисячі на 6,25 мільярда гривень, що на 1,08 мільярда перевищує показник аналогічного періоду 2023 року.

З 27  по 31  травня  цього року в області замовниками оголошено закупівель орієнтовно на 39,5 мільйона гривень. Найбільш дороговартісний тендер на придбання устаткування для операційних блоків (система ендоскопічної візуалізації) оголошено КП «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади» на суму 8 мільйонів гривень. Загалом з початку цього року в області оголошено та проведено закупівель з кількістю лотів 46,17 тисячі на 6,25 мільярда гривень, що на 1,08 мільярда перевищує показник аналогічного періоду 2023 року.

За результатами засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» територіальними управліннями Західного та Південного офісу держаудитслужби проведені відповідні моніторинги закупівель. Зокрема, встановлено порушення вимог пунктів 3 та 11-2 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня припинення або скасування, щодо процедур закупівлі відділу освіти Колківської селищної ради на закупівлю товару: «М’ясо», «Риба, рибне філе», «Сирні продукти», «Молочні продукти різні», «Вершкове масло» для закладів освіти селищної ради на загальну суму мільйон 131,35 тисячі  гривень.

Встановлено  також  порушення вимог частини третьої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпункту 1 пункту 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії щодо процедури закупівлі управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради на закупівлю послуги «Поточний ремонт вулиці Заводська в місті Ковелі» на загальну суму 7  мільйонів 695 тисяч  495 гривень.

Не дотримано вимог частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо процедури закупівлі Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства «Луцькспецкомунтранс» на закупівлю товару «Спеціалізований вантажний самоскид RENAULT модель PREMIUM 380» на суму 2  мільйони 414 тисяч  400 гривень.

Коментарі
Теги: Волинь, Публічні закупівлі, тендери
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up