Новини

Монументальний розпис для ЗРП від художників

Архів
5 переглядів

Понад півтора місяця розписував стіну казарми у зенітно-ракетному полку директор дитячої художньої школи Адам Михалик, котрому допомагали учні цього мистецького закладу.

З пропозицією трохи «оживити» стіну яскравими кольорами звернувся до дирекції школи заступник командира полку Володимир Дем’янюк. На цю пропозицію радо відгукнувся Адам Михалик, котрий попередньо склав композицію, погодивши її з керівництвом полку. Для розпису використав акрилові фарби. Відтак у казармі з’явилися жінка з дитям, бандурист і архангел Михаїл, котрий оберігатиме бійців. А вони у свою чергу захищатимуть незалежність неньки-України, її образ втілено в образі жінки. Внизу композиції автор розмістив військову символіку ЗРП.

Розпис Адам Федорович зробив самостійно і безплатно. Коли ж його завершував, долучитися до доброї справи запросив своїх учнів, котрі розмальовували зображення внизу. Допомагали йому Вікторія Кот, Ольга Зозуля, Анастасія Мигляс, Діана Луцюк, Юрій Стрій і Богдана Мигляс, батько якої служить у цім полку.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up