Новини

Мотокрос на оновленій трасі

Архів
20 переглядів

На турнір з мотоциклетного кросу в особистому заліку «Кубок Володимира» ­ 2017» шанувальників цього мужнього виду спорту запрошують у неділю, 30 липня.

Змагання відбуватимуться на території колишнього військового радгоспу «Волинський, у районі вулиці Наталії Ужвій і  розпочнуться о 13. 00.

Турнір проводиться згідно з правилами змагань із мотоциклетного спорту УМА України. На оновленій трасі довжиною 1600 метрів найсильніші спортсмени міста, області та інших регіонів України змагатимуться на мотоциклах різних класів потужності. Підсумки підбиватимуть судді з Рівненського обласного осередку УМА України.

Вестиме турнір коментатор технічних видів спорту, суддя міжнародної категорії, голова Рівненського обласного осередку УМА Василь Юзепчук.

Для зручності доїзду глядачів та вболівальників до місця мотокросу від автобусної зупинки «Пошта» відправлятиметься автобус о 12.45.

Організатор  ­ правління «Спортивного автомобільно-­мотоциклетного клубу «Віраж­ВВ»,  проводяться вони  під патронатом  «УКРОПу».

Коментарі
Теги: День міста, змагання, мотокрос
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up