Новини

Мудро скористайтеся шансом для місцевих громад, – звернення Світлани Дубицької

Архів
20 переглядів

Завершуються передвиборчі перегони.  Більшість із вас уже визначилися та знаєте, кого хочете бачити на чолі громади, за кого голосуватимете як за депутата.

Як кандидат на посаду голови Устилузької міської ради ознайомила із програмою діяльності на даній посаді, розповіла про шляхи її реалізації.

Хочу озвучити кілька питань, які найчастіше задавали жителі громади при зустрічах.

   Основна проблема громади – стан доріг. Як плануєте розв’язувати її?  Сприяти спрямуванню до 25 відсотків  місцевого бюджету щорічно на ремонти комунальних доріг (тих, що є власністю міської ради – нецентральні вулиці населених пунктів). Оскільки  протяжність державних доріг місцевого значення територією громади становить два відсотки від таких доріг в області, відстоювати виділення із обласного бюджету відповідної суми коштів. За 2020 рік цей показник дорівнював  1,1% від загального фінансування капітальних ремонтів доріг у Волинській області (4,2 мільйона гривенб на ремонт стенжаричівського мосту).

   Через рік почне діяти ринок землі.  Які ваші дії на посаді міського голови у цьому напрямку? Насамперед, класифікація, систематизація та оприлюднення інформації про усі наявні земельні та майнові ресурси: які ділянки перебувають у власності, які – у постійному користуванні, які – в оренді тощо. Кожен повинен мати можливість отримати на сайті громади, у старости села чи в міській раді інформацію про земельні ділянки,  які планується виносити на земельні торги, на які можна претендувати для отримання їх у власність чи оренду.

  Розкажіть про свою команду. Команда – це ті люди, із якими я реалізовуватиму свою програму.

Насамперед, це працівники адміністрації міської ради. Працювала разом із ними протягом чотирьох років, будучи заступником міського голови. В основному це професійні спеціалісти, які добре знають свою роботу. Друга складова команди – депутати, яких ви оберете до складу Устилузької міської ради.  Знаю, що виважено підійдетете до вибору своїх представників – проголосуєте за депутатів, яким добре відомі проблеми території. У нас із ними спільна мета: розвиток громади. Люди, об’єднані спільною метою, приречені на плідну співпрацю.  І третя, найголовніша, частина моєї команди – це ви, жителі громади. Голова міської ради працює для людей, які сподіваються на його знання, досвід, вміння та бажання ефективно виконувати свою роботу. Працювати для громади буду із громадою.

Спілкуючись на зустрічах із виборцями (і не лише на них), зрозуміла, що правильно вчинила, подавши свою кандидатуру на посаду голови Устилузької міської ради.  Ми із вами активні, розумні та хочемо розвитку нашої громади.

Перед місцевими виборами всі ми: кандидати на посаду голови міської ради, кандидати у депутати рад усіх рівнів активно шукаємо зустрічей із вами. Хто розповідає про свою програму та шляхи її реалізації, хто обіцяє «все», дехто просто знайомиться із вами… Усім ви потрібні. Ми залежні від вас та вашого рішення. Протягом наступних п’яти років життя громади  частково буде залежати від рішень тих, кому ви віддасте свої голоси у неділю. Скористайтеся своєю «золотою картою» розумно і виважено, не купуйтеся на голосні та малозначущі обіцянки.

Бажаю нам із вами правильного вибору: як жителька громади – хочу розвитку території та реалізації потреб кожного (тих потреб, звичайно, які може вирішити орган місцевого самоврядування); як кандидатка на посаду голови Устилузької міської ради – сподіваюся на вашу довіру та підтримку.

 Світлана ДУБИЦЬКА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up