На головну Війна Музейна арт-терапія

Музейна арт-терапія

35

В історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася арт – терапія, яка так актуальна зараз для усіх українців, що перебувають у постійному стані емоційного напруження через війну.

Сам процес не вимагає у людини навичок, а спрямований допомогти самому собі мистецтвом, – наголосила під час презентації Валентина Залуніна , яка пройшла курс навчання з психології та є сертифікованою спеціалісткою з використання арт – практик нейрографіки.

- реклама -

Нейрографіка – це один з напрямків арт – терапії, який застосовує спонтанний, інтуїтивний малюнок. У процесі роботи людина перетворює свої думки та досвід на символи та метафори, зрозумілі лише їй. Це дозволяє осмислити власне “Я”, а також подолати стрес та психологічні порушення у дітей та дорослих. Крім того така робота допомагає звільнитися від негативних почуттів та розслабитися. Групові заняття можуть бути спрямовані на покращення взаємовідносин в колективі.

На арт – терапію в музей завітало багато містян різного віку. Кожен зосередився над своїм внутрішнім станом, переживаннями та стресом, щоб допомогти собі подолати труднощі. В кінці вирішили поділитися своїми враженнями та малюнками.

Ганна ДОСКОЧ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 1 =