Новини

Музична сцена “Княжого”: білоруські гурти, стильне електро-етно і «ТНМК» [ВІДЕО]

Архів
5 переглядів

Головна музична сцена «Княжого» зберігає свою етно-стилістику і географічне охоплення. Як і торік, на ній виступлять не лише українські, а й білоруські гурти, добре відомі як у Східній, так і в Західній Європі.

Експериментальне музичне тріо «Trojezillia» зі Львова, яке створює українські пісні у стилі етно-джаз, відкриє програму суботнього вечора о 18.00.

Далі гості матимуть нагоду почути наживо колектив, під під композиції якого вторік відбувалося дефіле на етно-показі, –  гурт «TheDoox». Ці музиканти обробляють старовинний український фольклор і різні етнічні мелодії із усього світу, додаючи до них сучасні електро- та рок-мотиви. Аранжування гурту «TheDoox» охоплює пісні з усіх куточків України: Рівненщини, Київщини, Полтавщини, Вінничини, Волині та Карпат.  Особливістю гурту є поєднання жіночого та чоловічого голосів, наближених до традиційної манери співу.

Потужне звучання і яскраві пісні етно-рокерів«ДримбаДаДзиґа» додасть ще більше драйву до суботнього вечора. До речі, колись вони вже виступали у Володимирі – а тепер ми матимемо нагоду оцінити їхні пісні у виконанні нової вокалістки.

Виступи фольк-альтернатив-метал гурту «Чумацький шлях» – це завжди неабияке шоу, запальне і феєричне. У цьому гості «Княжого» змогли переконатися ще торік. А зараз відриватимуться не лише під улюблені пісні, а й під композицій з нового міні-альбому «Тисячі років», який вийшов цієї весни.

Хедлайнерами суботнього вечора стане харизматичний і яскравий гурт «КоzakSystem», у репертуарі якого – пісні на тексти Сергія Жадана та Артема Полежаки, гімн 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейси” (відеокліп для нього музиканти знімали в зоні АТО) та інші вибухово енергійні і ліричні пісні, які часто звучать на найбільших європейських сценах.

Неділю радимо розпочати запальними танцями від стильного львівського гурту «ЛТК» (його назва так і розшифровується – Львівський танцювальний клуб) – саме він відкриє музичну програму.

Далі на сцену вийде легендарний білоруський гурт «Стары Ольса», який у своїй творчості прагне відтворити музику Великого князівства Литовського. Середньовічний дух їхнім пісням забезпечує використання давніх музичних інструментів – колісної  ліри, гуслів, лютні, цитри, кантеле, шалмея, волинки.

Голосом трембіти пробудить карпатських духів і запросить їх на гостину до «Княжого» івано-франківський гурт «КораЛЛі».

А білоруський «Irdorath», який вторік вразив гостей фестивалю потужним звучанням двох волинок і піснями на давніх мовах, відкриє справжню містерію Середньовіччя.

Хедлайнером вечора стане супервідомий український гурт «ТНМК». Танцювати з «Танками» під їхні хіти буде увесь «Княжий»!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up