На головну Новини Музичні гурти і літературні гості фестивалю

Музичні гурти і літературні гості фестивалю

175

Як відомо, невдовзі на березі річки Луги має відбутися фестиваль «Княжий».

Цьогоріч у ньому братимуть участь одні з найкращих гуртів України, зокрема відомий «O.Torvald». Він дав ковток свіжого повітря українському рок-н-ролу. Пісні у його виконанні яскраві та емоційні.
«Скай» також не менш відомий рок-гурт не тільки в Україні, а й за її межами. Його пісні користуються популярністю серед молоді.
Гурт «KARNA», який уже був гостем фестивалю «Княжий», знову завітає до нас. Його можна назвати ветераном метал-сцени, оскільки гурт засновано у 1997 році, нині він т переживає нову хвилю популярності.
Також гостями фестивалю будуть письменники Артем Чапай та брати Капранови.
Артем Чапай – це літературний псевдонім українського письменника Антона Васильовича Водяного. Він представить свою нову книгу «TheUkraine». Робота над книгою тривала протягом восьми років. У ній поєднано реальні факти і художній вимисел. Автор зображує картини нашої навколишньої дійсності, які спостерігав, подорожуючи Україною.
Не менш цікавими і талановитими є брати Капранови. В цьому я переконалася, відвідавши презентацію їхньої книги «Забудь-річка», Це видання увійшла в список літературної премії «Книга року ВВС – 2016». В основу роману покладена історія родини самих братів Капранових. Подорожуючи Україною, автори знайомлять читачів зі своїми творами. Цікаво, що вони підготували цього разу?
Щоб дізнатися про це, варто завітати на «Княжий».

- реклама -

На знімку: на вулицях нашого міста можна було зустріти героя фестивалю Андрія Бурцана.
Ангеліна ЯЩУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × два =