На головну Новини Музичні перемоги з дистанційних фестивалів

Музичні перемоги з дистанційних фестивалів

95

Щедрий творчий ужинок з міжнародних та всеукраїнських конкурсів, які відбувалися у дистанційному форматі, зібрали учні музичної школи по класу фортепіано, які займаються у викладачки Ірини Терновецької. 

Зокрема, четвертокласниця ДМШ Ангеліна Іваннікова (на знімку) завоювала аж дві нагороди. На всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад», який відбувався 29 березня у Львові, отримала другу премію та сертифікат номіналом 50 євро на відпочинок у дитячому таборі в місті Кіттен (Болгарія). А на міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Pro Fest», головою журі якого був легендарний хореограф Григорій Чапкіс, дівчинка виборола першу премію.

- реклама -

В умовах карантину конкурси відбувалися дистанційно, тож учасникам потрібно було надіслати відеозапис виступу, розповідає Ірина Терновецька. «І тут велика вдячність батькам, які зуміли якісно зняти відео в домашніх умовах. З Ангеліною готували на конкурс дві різнохарактерні п’єси, повільну і швидку, з обома вона впоралася чудово», – розповідає вчителька.

Нагороди у всеукраїнських «дистанційних» фестивалях завоювали іще двоє учнів Ірини. «На початку квітня ми з Анею Рудаєвою, яка навчається у третьому класі, відправили відео на конкурс-фестиваль мистецтв «Сцена. Віртуози» у місті Хмельницькому. І там вона отримала другу премію. А семикласниця Настя Кожуховська виборола першу премію у конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» в місті Івано-Франківську. Усі наші діти молодці, адже старанно займаються і досягають гарних результатів», – зауважує Ірина.

До слова, як і в загальноосвітніх, навчання у музичній школі триває й під час карантину у форматі відеозанять. Їх викладачі проводять з використанням різноманітних додатків – Viber, Zoom, FaceTime тощо.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 5 =