Новини

Музичні успіхи володимирчан на дистанційних конкурсах

Володимирська, Лайфстайл, Новини
180 переглядів

 Учні Володимирської дитячої музичної школи здобули призові місця на міжнародному двотуровому музичному онлайн-конкурсі «Магія смичка» (м. Херсон).

Софія Тішина, яка грає на віолончелі і навчають її цьому викладачка Ірина Пилипчук з  концертмейстеркою Оксаною Литовкою у другій  віковій категорії посіла перше місце.  Дует скрипалів у складі Мар’яни Нечай та Ірини Верко – (викладачка Ірина Колюх, концертмейстерка Людмила Козак  серед ансамблів, у змішаній категорії на  другому місці.  Такі ж місця у цьому конкурсі у Софії Гаврилюк та Софії Король, яких викладачка з гри на віолончелі Ірина Пилипчук, концертмейстеркою Оксана Литовка. Юна скрипалька Дарина Цибульська у другій віковій категорії на третьому місці, викладачкою у неї Ірина Пилипчук, концертмейстеркою –  Ірина Терновецька.

Юні музиканти музичної школи Софія Бражнікова та Єва Шаблевська  у номінації «фортепіано» (викладачка Ірина Терновецька)   стали лауреатами першого ступеня  на всеукраїнському двотуровому дистанційному конкурсі музичного та образотворчого мистецтва «Кафарські-АРТ-Весна 2024» у м. Могилів-Подільський.

Коментарі
Теги: "Володимир, дитяча музична школа, переможці
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up