Новини

«Ми поруч» прийшли на поміч

Архів
16 переглядів

Тиждень тому група активістів об’єдналась заради допомоги тим, хто у період епідемії коронавірусу перебуває у зоні найбільшого ризику. Мова йде про людей похилого віку, яким рекомендовано не полишати домівки, аби не підхопити інфекцію, яка для літніх громадян може нести смертельну загрозу.

Тож за ініціативи голови громадської організації “Реверс” Максима Клим’юка спільно з ВПЦ “3-й полк” (Руслан Бормовий) та СК “ГРІМ” (Роман Горошкевич) створено групу допомоги пенсіонерам та людям з інвалідністю із нашого міста – їм привозять необхідні товари просто додому, а власне доставка здійснюється на безоплатній основі.

Як розповів керівник цієї групи під назвою «Ми поруч» Денис Степанюк, щодня на номер телефону 0633269910 надходить близько десятка звернень. Телефонують як самі старенькі, так і їхні сусіди або родичі, які не можуть бути поряд у такий складний час. Здебільшого люди просять привезти ліки та товари першої необхідності. Але траплялося, що волонтерам проекту доводилось їхати забирати рецепт від сімейного лікаря або ж допомагати оплачувати компослуги. Вартість покупок – від ста до тисячі гривень. Уся оплата від замовників послуг доставки здійснюється строго за чеком або квитанцією, жодних додаткових коштів у людей не просять.

До слова, до акції уже долучилась мережа магазинів «Наш край» – волонтерам проекту дають знижку у 5 відсотків на всі групи товарів. Крім того, надали організаторам і безплатні продуктові набори, які будуть вручені найстаршим одиноким мешканцям міста.

Оскільки минулого тижня оголошення про діяльність групи «Ми поруч» було розповсюджене лише в соціальних мережах, люди похилого віку могли звертатись за допомогою переважно після рекомендації знайомих, які користуються інтернетом. Втім, тепер за посередництвом газети волонтери сподіваються значно розширити коло замовників послуг доставки продуктів, засобів гігієни та ліків.

За тиждень роботи, повідомив Денис Степанюк, волонтери проекту переконались у правильності такої соціальної ініціативи – вдячності одиноких стареньких немає меж. Люди просять продовжити таку діяльність і після відміни карантинних заходів.

На знімку – Денис Степанюк, Роман Горошкевич, Максим Клим’юк  зліва направо.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up