Новини

«Дитяча субота» у Книгарні «Є» з подарунками для святого Миколая

Архів
34 переглядів

Подарунки для святого Миколая малювали дітлахи минулої суботи у книгарні «Є». Творчий майстер-клас відбувся у рамках акції «Дитяча субота», яка стартувала у нашій книгарні. На нього прийшло півдесятка школяриків
молодших класів разом із батьками.

«Святий Миколай усім вам приніс подарун­ки під подушку, а сам жодного не отримав. Давайте виправимо цю несправедливість і намалюємо те, що хотіли б подарувати йому», – запропонувала дітям адміністратор книгарні Світлана Венгровська. Дітвора хутко взялася до справи. Одні малювали для свя­того Миколая сани, бо той стомився ходити пішки, інші – екзотичні та літні фрукти, адже святий ходить по землі взимку, коли їх не­має. А коли всі подарунки було намальовано, Світлана принесла цілий оберемок яскраво­го кольорового паперу. І діти взялися за ще одну цікаву справу – створення мозаїки із півником – символом прийдешнього року, зображення якого вони викладали кольоро­вими кульками.

Такі традиційні заходи, що називаються «Дитячі суботи», вже довгий час відбувають­ся у мережі книгарень «Є» по всій Україні. У ці дні заклади запрошують наймолодших читачів на спеціальні події – майстер-класи, зустрічі з авторами, читання улюблених книг. «Ми давно хотіли започаткувати подібну традицію і в нашій книгарні, тож плануємо не зупинятися на цій акції, а й надалі орга­нізовувати для дітей цікаве дозвілля, – каже Світлана Венгровська. – Бо хоч у нас і місто невелике, і приміщення наше не надто про­сторе, але хочеться не відставати від «роди­ни» книгарень «Є». Тому плануємо активніше взятися за проведення заходів. Сподіває­мося, попереду у нас будуть і презентації, і зустрічі з письменниками, й багато іншого цікавого».

Діти отримали помітне задоволення від участі у майстер-класі. Адже мали нагоду не тільки помалювати, а й поспілкуватися з од­нолітками, обговорити прочитані книжечки і справи у школі, тож у невимушеній і творчій атмосфері непомітно пролетіли кілька годин. Маленькі відвідувачі довго не хотіли розходи­тися і обіцяли частіше відвідувати книгарню.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up