На головну Новини Михайло Шипелик – відповідальний забудовник, який дбає про комфорт волинян

Михайло Шипелик – відповідальний забудовник, який дбає про комфорт волинян

416

Забудовник Михайло Шипелик балотується до Волинської обласної ради під номером 2 у списку кандидатів від ВО «Батьківщина».Його виборці – це мешканці Володимир-Волинської, Нововолинської та Устилузької міських громад, а також жителі Затурцівської, Зимнівської, Іваничівської, Литовезької, Локачинської, Оваднівської, Павлівської, Поромівської об’єднаних територіальних громад.

У 2017 році Михайло Шипелик  заснував та очолює ТОВ «Волиньекобуд». Це підприємство більш як за три роки роботи зарекомендувало себе надійним забудовником у Волинській області, адже за плечима має більше 200 успішно виконаних договорів підряду.

- реклама -

Він має чималий досвід співпраці з головами ОТГ, керівниками різних установ, які після реалізованих спільно будівельних проектів переконалися, що Михайло Шипелик – порядна людина та забудовник, який не боїться брати на себе відповідальність і виконує свою роботу якісно.

Павло Боснюк, начальник Волинського обласного військового ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні:

– Шановні волиняни, хочу до вас звернутися з проханням голосувати саме за таких людей, як Михайло Шипелик, тому що це людина, яка сама створила свій бізнес, дала дорогу багатьом своїм працівникам і робить реальні справи, а не займається бізнесом, який виражається у купівлі-продажі. За такими людьми – майбутнє! Я вважаю, що люди, які щось роблять, здатні відбудувати нашу Волинь.

Усі роботи, які були і тривають на базі навчального закладу компанією «Волиньекобуд», якою керує Михайло Шипелик, – виконуються дуже добротно і за цей період ми спільно розпочали відновлення навчально-оздоровчого комплексу, фактично завершили перекриття всіх дахів приміщень військового ліцею у Ковелі, зробили ремонт першого гуртожитку і дуже багато  таких робіт виконали в Луцьку – ремонт санвузлів, дахів, поточні ремонти тепло- та водомереж.

За такими, як він, – майбутнє. Саме такі люди мають йти в обласні депутати. Вірю, що вони здатні зробити добрих справ не тільки для себе, а й для громади Волині.

Марія Сапожник, керівниця ЦНАПу Павлівської ОТГ:

– Для мене як керівника ЦНАПу важливо, аби мої працівники працювали у комфортних умовах, відвідувачам було приємно отримувати послуги, а дітлахи займалися б своїми справами.

Це все було зроблено. І, знаєте, зараз ми відчуваємо, що ці стіни будувались не з метою заробити кошти, а з метою створити затишок.

Приємно, що команда Михайла Шипелика радилась з усіх питань та в процесі виконання робіт. І абсолютно всі наші побажання були враховані.

Перед початком робіт Михайло запропонував спробувати запровадити нові технології. Наша громада є самодостатньою, але ми рахуємо кожну бюджетну гривню та шукаємо шляхи оптимізації. Приємно, що Михайло став для нас у цих питаннях радником.

Мені приємно, що Михайло Шипелик прийняв рішення балотуватися в обласну раду. Він – людяний, професійний, мудрий, дійсно вболіває за кожну справу. І, впевнена, буде так вболівати і за кожну громаду.

В’ячеслав Католик, голова Зимнівської ОТГ:

–  Михайло Шипелик – один із тих підрядників, які розбудовують Зимнівську громаду. Він швидко, ефективно та добротно будує. Наприклад, Зимнівська амбулаторія була зведена у надзвичайно стислі терміни – всього за пів року. Невдовзі тут працюватиме лікар, який обслуговуватиме 12 сіл нашої громади.

З Михайлом ми працюємо у Льотничівській амбулаторії – на початку серпня розпочали і вже роботи на завершальній стадії.

Разом із «Волиньекобудом» ми будували стадіони зі штучним покриттям біля шкіл, перекривали дахи.

Незважаючи на те, що Михайло молодий, він – компетентний, оперативно реагує на будь-які пропозиції громади. Впевнений, що його досвід треба переймати.

Микола Демедюк, голова Головненської ОТГ:

 – Михайло Шипелик довів, що молодий, сповнений сил та енергії керівник може і хоче показати кращий результат. А ще – він вміє комунікувати та знаходити спільні та вигідні замовнику рішення.

За три роки ми спільно реалізували багато хороших проектів. Це, зокрема, реконструкція санвузлів у Яснівській школі та Головненському ліцеї, капітальний ремонт спортивного залу Нудиженського ліцею, капітальні ремонти дахів Заболотівської, а також Крушинецької шкіл. Крім того, були ще реалізовані декілька невеличких об’єктів, зокрема, облаштовані спортивні майданчики в стилі воркаут на території нашого стадіону, здійснено благоустрій земельних ділянок з облаштуванням дитячих майданчиків в селі Масловець.

Щодо якості робіт, то пересвідчився, що йому притаманні такі риси характеру, як порядність, комунікабельність, виваженість. Особливо важливо, що він – людина слова.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один + сім =