На головну Новини Микола Юнак про виборчі перегони зі “Слугою народу”

Микола Юнак про виборчі перегони зі “Слугою народу”

211

До голосування лишилося 10 днів. Передвиборні забіги партійних штабів завершаться уже невдовзі. І якщо кандидатам у депутати гарантований шлях до Володимир-Волинської міськради підказує всеукраїнська статистика, то серед п’яти кандидатів на міського голову перемогу отримає лише один. Хто ж залишить своїх конкурентів позаду дізнаємося зовсім скоро. Нині спілкуємося з одним із беззаперечних лідерів гонки –  Миколою ЮНАКОМ.

– Миколо Петровичу, ваша кампанія виходить на фінішну пряму.  Чи відчуваєте ви, що переможете на цих виборах? Чи підтримають вас володимир-волинці?

- реклама -

– Так. Врешті-решт люди хочуть бачити нову самостійну фігуру на чолі міста, а не маріонетку закордонного бізнесмена чи нардепа.

– Я розумію, що ви – людина, яка в житті усього досягла сама, “з нуля” так би мовити. Але звідки така впевненність? Невже за вами ніхто не стоїть? А як же “Слуга народу” від якої йдете?

– Отримавши підтримку “Слуги народу”, я водночас забрав право на партію у місцевих тітушок, що їхали стояти проти наших хлопців та дівчат на майдані якихось шість років тому. Вони однозначно не пройдуть сьогодні, а це вже позитивно вплине на нову раду. Для мене це було принциповим питанням.

Стосовно стороннього впливу, то його насправді немає. Я самодостатній, а тому незалежний. Мене ніхто не купить і не підімне під себе. Коли оберуть люди, то жодна партія згори на мера дієвого впливу не має. Тим паче, що “Слуга народу” лише створює осередки на місцях і ще не один рік мусить ділами доводити свою користь громадам. Ми до цього готові. Це наш єдиний шанс залучити потужне фінансування в місто, яке інвестори оминали десятиліттями.

– Хочете сказати, що обрати мера від “слуг” – це отримати сьогодні карт-бланш на доступ до державних коштів?

– Грубе формулювання, але можна й так сказати. Ви ж повинні розуміти, що існує вертикаль влади в Україні. Якщо ти в опозиції, то грошей не буде. Це з вірогідністю у 99 відсотків означає, що усі великі державні проекти пройдуть повз. Не буде “Великого будівництва” від Зеленського в тому обсязі, що є, не буде нового дитсадочка, не буде інших програм. Тільки у тісній співпраці можна досягти реального результату і зробити місто показовим. Я зможу залучити для цього значне фінансування. Мені повірять і в Луцьку, і у Києві.

– Тобто якщо хтось інший виграє, а не Юнак, то все – бюджету не буде?

– Бюджет буде, але не більше, ніж в тому ж розмірі, що є. Він і сьогодні у Володимирі-Волинському виконується. Тільки озирніться навкруги. Чи хочете ви, щоб кошти, які ви платите у вигляді податків, так бездарно витрачалися на ті ж самі халатні ремонти доріг біля наших будинків? Чи справно працює водопостачання? Чи достатньо тепло у вашому помешканні? Чи платите ви за це все справедливу ціну?

Я планую збільшити надходження до бюджету, завести реальних інвесторів, створити робочі місця. Хочу, щоб ми відійшли від тієї радянщини, якою нас годували стільки років. Ми повинні рівнятися хоча б на ті ж сусідні Грубешів та Хелм, які відвідали мабуть 80% населення нашого міста. Про такий новий Володимир можемо говорити, а не про якісь мудрі філософські речі без практичного втілення.

– Що скажете про шанси ваших конкурентів? Усі вже роздали свої оцінки одне одному, навіть Петро Саганюк, а ви чомусь досі мовчите. І по дворах не ходите, і посади не обіцяєте?

 

– Нам усім оцінку дадуть виборці. Нікого брудом не обливаю. Веду свою агітацію розмірено. Маємо палатки, газети, програму, інформаційні буклети… Це по-європейськи. Люди розберуться, кому довіритись. По дворах під час чергового спалаху Covid-19 не бігав і не буду. Це справжній цирк порожніх обіцянок від кандидатів. Я доводжу свою позицію ділами. І мої виборці це знають. Я абсолютно доступний для кожного, хто хоче зі мною зустрітися, чи то з Володимира-Волинського, чи то з італійського півострова.

До речі, нещодавно в мій офіс заїжджала представниця міжнародних спостерігачів організації ENEMO. І ми спілкувалися і з Італією, і з Румунією по скайпу. Світ сьогодні інший, ніж той, в якому досі живе теперішня влада. Тільки потрібен відповідний досвід та енергія, щоб використовувати нові можливості для розвитку нашого міста.

Я це зможу.

На фото: Микола Юнак (справа) під час відеоконференції спілкується з представниками міжнародних спостерігачів організації ENEMO

Розмову вів Андрій СТЕПАНЮК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + 17 =