На головну Новини Митрополит Симеон у лікарняному храмі помолився за здоров’я медиків

Митрополит Симеон у лікарняному храмі помолився за здоров’я медиків

26

Минулого понеділка у лікарняному храмі Преподобного Агапіта Печерського відбулося богослужіння,  яке разом із настоятелем церкви отцем Миколою та отцем Георгієм звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Ще не так давно митрополит Симеон очолював Володимир-Волинську і Ковельську кафедру Української православної церкви (московського патріархату), а після того, як був підписаний Томос у 2019 році, перейшов до Православної церкви України.

– Українська церква не має підпорядковуватися Росії – мовив він, звертаючись до парафіян храму. – І служба Божа повинна вестися українською мовою. Всі книги, молитви мають бути перекладені зі старослов’янської на українську, щоб доступно було чути та розуміти і дитині, і дорослій людині. Після звершення Євхаристії митрополит Симеон привітав парафіян зі святом преподобного цілителя Пантелеймона і благословив усіх на многії літа. А оскільки церква знаходиться на території лікарні, то молилися за здоров’я лікарів та усього медичного персоналу – тих, хто рятує життя людей.

- реклама -

Отець Микола подякував митрополиту Симеону за теплі слова, за поради, за те, що не забуває краї, де служив і де давав настановина Божі справи отцю Миколіта пастві. Побажав йому здоров’я та частіше приїжджати у наші благословенні волинські краї.

А перед цим, у неділю, у свпівслужінні митрополита Вінницького і Барського Симеона і єпископа Матфея звершено Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі.

Антоніна СОЛОДУХА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 2 =