Новини

Митрополит УПЦ заявив про побиття та викрадення паламаря

Новини
111 переглядів

Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський УПЦ Володимир Мельник оприлюднив звернення до керівництва СБУ та Національної поліції Волинської області, в якому звинуватив правоохоронців у побитті та викраденні паламаря Свято-Успенського кафедрального собору. Звернення митрополит УПЦ оприлюднив у соцмережах, передає «Район. Володимир».

Повідомляється, що інцидент стався 14 січня біля домівки священнослужителя. Владика стверджує, що невідомі, які назвалися представниками силових структур, побили та викрали паламаря. У зверненні також йдеться про «переслідування духовенства» та «факти затримання священнослужителів єпархії», деякі з яких, за твердженням митрополита, «перестали виходити на зв’язок».

Митрополит Володимир назвав події «беззаконням, яке руйнує фундамент державності» та закликав правоохоронців «діяти згідно з присягою».
Редакція «Район.Володимир» звернулася за коментарем до представників поліції Волинської області. Речниця обласної поліції Ольга Бузулук повідомила, що жодної заяви про побиття чи викрадення не надходило.

Коментарі
Теги: викрадення паламаря, Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський УПЦ Володимир Мельник
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up