У вівторок після оперативної наради  міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих ЗМІ. Але перш ніж  почалась  така розмова  директор КП «Полігон» Олександр Козичко звернувся до  представників місцевих Інтернет-видань, аби спростувати інформацію, яка облетіла мережі. Його підприємству «приписали» ремонт доріг, при якому  виямки поливають смолою із кухонного чайника. Як зауважив Олександр Іванович, інформацію слід ретельніше перевіряти, а то КП «Полігон» зганьбили на всю область, хоча працівники підприємства до  цього ремонту не були причетні. А  діалог  з міським головою розпочали  із  теми, що  теж мала  неоднозначні  відгуки і соціальних мережах.

Як минула провідна  неділя у місті? Без особливих зауважень.  Проблеми створювала колона автомобілів,  яка  розтягнулась  заледве не від центру міста до Федорівського  кладовища.   І комунальні служби, і представники поліції намагались цей рух регулювати, за що  їм  варто подякувати. Нормально курсував і громадський транспорт, хіба  що був деякий розрив у часі, викликаний  згаданим скупченням  автомобілів.

- реклама -

   Ветерани  занепокоєні,  що у місті зрізається  багато  дерев, для прикладу, нещодавно  і на Ковельській, 10, їх поменшало, натомість  менш помітні ті, що висаджуються.  Зрізали  дерева там, де має бути стоянка, та там, де гніздились ворони, з  якими  ніяк не можна дати ради.  До того ж  ці дерева були  хворими.  А  підсаджувати, навпаки, стараємося навіть більше, ніж зрізається. Вже  у місті висаджено близько півтисячі молодих  дерев. Сьогодні привезли ще 300 саджанців з розсадника, що у селі Гаразджа, протягом двох днів і  їх посадимо.

Кажуть, що на території консервного заводу, проводилися  якісь    «розвідувальні» земляні роботи  з перспективою  початку там масштабного будівництва? У  цієї  земельної  ділянки є луцькі власники, які справді мають плани щодо будівництва там  окремого житлового кварталу з кількох багатоповерхівок. Про відновлення  колись потужного  переробного підприємства ніхто й мови не веде, адже його приміщення застарілі, енергозатратні, щоб там запустити виробництво, тепер зовсім інші технології.

  Відновили навчання у школах, але деякі батьки із засторогою ставляться до відвідування дітьми навчальних закладів через захворюваність на кір?  У  нашому місті та районі  на вівторок зафіксовано 39 випадків кору. Інкубаційний період хвороби – 21 день. Тому директори шкіл отримали доручення убезпечити дітей, що вийшли на навчання після карантину, та прослідкувати, щоб ті, які уже перехворіли, не приходили до школи, доки не завершиться цей небезпечний тритижневий період.

Два тижні, як  стоїть погожа  днина, яка навесні, як правило, гаряча. Що  встигли  вже зробити, адже до  того  негода  руки зв’язувала?  Потепліло незадовго до Великодня, отож  прибирали  місто  до  цього свята, до  Провідної  неділі  вивезли  гори сміття з кладовищ. Словом, розігнатися особливо не було коли. Але вже розпочали ремонти вулиць, днями заасфальтуємо вулицю Івана Сірка,  на черзі – Лабораторна. Вчора ямковий ремонт провели на вулиці Володимира Великого. Дав доручення підремонтувати цього тижня вулицю Академіка Глушкова та територію біля лікарні. Щотижня ставитимемо плани і будемо їх виконувати. Ще раз  наголошу:  вулиці  асфальтуватимуться за участі  і їхніх мешканців, отож, перш ніж йти до  міського  голови з таким проханням, подбайте  про створення  свого вуличного комітету, про виготовлення документації.

   Не  вельми задовольняє міську владу підготовка до 1030-річчя міста. Що основного  плануєте встигнути до  цієї дати? Хочемо поліпшити благоустрій у парку «Слов’янському», зокрема  поміняти  трубу для стоку  Смочі, що  перетворилась на рівчак, облаштовуємо стоянку автомобілів біля собору Різдва Христового, деякі роботи  намічено виконати у сквері біля історичного музею.  На що вистачить коштів. Вільних залишків маємо до п’яти мільйонів, які будуть розподілені на сесії,  але лише стоянка потягне  до півтора мільйона гривень.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + 13 =