Новини

На брифінгу міського голови говорили про грудень зі снігом і передноворічними клопотами

Архів
5 переглядів

Минулого вівторка міський голова Петро Саганюк звично зустрівся із журналістами місцевих засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

 

Зима прийшла майже точно  за  календарем, вже і снігом притрусила, і приморозила. Чи не  стало це, як деколи буває,  «несподіванкою» для комунальників?  Як  могли помітити, директора  КП  «Полігон» Олександра Козичка не було на оперативній нараді, бо техніка цього підприємства працювала  всю ніч, посипали  дороги і  вже о сьомій ранку  доповіли, що  з цим справилися, ДТП  через  першу ожеледицю не було. Хоча, схоже, самих водіїв  слизька дорога не насторожує,  необхідністю зменшення  швидкості на  ній вони не вельми переймаються.  Загалом  місто до зими підготувалося  добре. У нас достатньо техніки  для розчищення доріг,  не так давно купили  бобкат,  який може виконувати таку роботи  на тротуарах. До того ж за потреби можна  залучати   приватну техніку, є підприємці  які мають для цього базу і готові надавати такі послуги.  Сподіваюся, що  взимку у нас проблем не виникатиме.

 

  Питання  ремонту державних доріг ваш перший заступник  обговорював нещодавно  з керівником Служби автомобільних доріг області Анатолієм Посполітаком.   Нам пообіцяли, що українсько-польський проект з ремонту дороги Устилуг – Володимир-Волинський, який наразі перебуває на етапі проведення експертизи, реалізують   наступного року. Можливо, це  буде зроблено у два етапи:  до кільця і вже звідти до прикордоння.

  Уже  менше  місяця до Нового року,  зустрічати який прийнято  без боргів. Чи  вдасть попідганяти всі розпочаті роботи? Зарплатних боргів у нас нема, у міському  бюджеті є 22 мільйони гривень на рахунку,  ще  десять – на депозитному. Отож  коштів достатньо, щоб виплатити зарплатню бюджетникам. У роботі нині  4,1 мільйона гривень, з яких  близько  півтора, очевидь, не вдасться освоїти. Найбільше –   500 тисяч гривень – «зависло»  на запланованім  будівництві амбулаторії у селищі цукрового заводу  через бюрократичну тяганину з оформленням документів. Ще десь на мільйон гривень робіт треба виконати у ТМО, де з нового року має запрацювати відділення гемодіалізу. Певні суми  коштів  зекономлено  при виконанні тих чи інших робіт. Але всі вони  перехідні  і залишаться у міському бюджеті на наступний рік.

 Читачка нашої газети уже не вперше звертається з проханням встановити автобусну зупинку на  вулиці Устилузькій, неподалік  бару  «Движок», бо людям  там,  особливо у негоду, незручно чекати громадського транспорту. Розглянемо  це питання  і, сподіваюся, до Великодня запинку там облаштуємо. Раніше  це зробити навряд чи дозволять погодні умови.

У столиці вже  починають встановлювати  головну  ялинку країни. А як  з головною ялинкою міста,  чи  вже її  підібрали?  У скільки  обійдеться цей символ новорічних свят?  Так, і знайшли  цю зелену красуню  у доволі несподіваному місці  –  біля школи  у Сельці, де  це  дерево  виросло великим  і вже заважає  у виконанні  певних робіт.  Лісівники пообіцяли доставити її до міста спеціальною технікою, пального для неї традиційно попросимо  в «Універсаму». Отож сама ялинка  дістанеться місту фактично на спонсорських  засадах. А от вбрання її  обійдеться, либонь, у кілька десятків тисяч гривень. 13 грудня плануємо   ялинку  привезти і встановити на центральній площі, щоб  у день Святого Миколая  урочисто запалити вогні на ній.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК,

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up