Новини

На брифінгу міського голови: Куди підуть додаткові кошти і як ЗРП зустрічатимемо?

Архів
1 переглядів

У вівторок після оперативної наради  міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих засобів   масової  інформації  і  відповів  на  їхні  запитання.

 У  середу  скликається сесія  міської ради. Які основні  рішення  планується на  ній прийняти?  Найперше – внести зміни до  бюджету, перерозподіливши ці  кошти, що отримані від  його перевиконання. А це до п’яти мільйонів гривень. Відбулися засідання постійних комісій, намагалися  максимально  врахувати запити депутатів, але цієї суми замало, щоб задовольнити їх усіх.  Передбачаємо витрати на медицину у межах 700 тисяч гривень, на  освіту – до 600 тисяч,  закладаються кошти і на комунальне  господарство, зокрема хочемо придбати  нового сміттєвоза, який  конче необхідний місту.

    У розпалі нині дорожні роботи. А розмітки  на  вулицях з інтенсивним рухом  транспорту  так і немає…   Так, але її  треба робити на  наших центральних вулицях,  вони  віднесені до доріг державного значення, на  яких такі роботи  має виконувати «Укравтодор». Як  ви  чули, вже не раз  ставив таке завдання начальнику філії цієї організації Миколі Хильчуку,  який  щоразу обіцяє, що  вони  виконають такі роботи. На  міських дорогах завершується асфальтування  вулиць Івана Сірка і Лабораторної, на  черзі – вулиця Ольги Кобилянської і стоянка  на Ковельській, 10, неподалік собору  Різдва Христового. З останнім  з цих об’єктів   маємо особливо  поспішити, бо  чекаємо  високоповажних гостей – 9 травня  до  нас приїде патріарх  УПЦ  Київського патріархату  Філарет, який наступного дня звершить богослужіння у  цьому храмі.  Ямковий ремонт планується на  вулицях Павлова, Володимира Великого,  Академіка Глушкова, треба братися і за об’їзну дорогу. Ці роботи виконуватиме  КП “Полігон”.

Уже неодноразово  будувалися плани щодо  створення  рекреаційної  зони у районі  річки Риловиця  на вулиці Луцькій.  Нещодавно з  обласного  бюджету за  підтримки народного депутата Ігоря Гузя  виділили кошти у  200 тисяч гривень на  виготовлення  проектно-кошторисної документації для виконання  таких  робіт. Зробимо  її, тоді за  впорядкування  цієї території можна  буде братися.  Добре  було б цього  року  такі роботи хоч розпочати, а там дивись за  рік-два  їх і завершимо.

Новий  голова  облдержадміністрації вже побував у багатьох  містах і районах. Коли  дійде черга  до нас?   Неодноразово говорили про це з Олександром  Савченком,  за його словами  він  дуже хоче побувати у Володимирі-Волинському, планує тут  завітати до інклюзивного центру, який ми відкрили першими в області, а тепер ще й маємо  наповнити  його  таким змістом, щоб він  був одним з кращих і в Україні. Хотів  би  зустрітися і з колективом школи-інтернату  «ЦОСПП». Але,  очевидно,  його знайомство  з нашим містом  розпочнеться з урочистої  нагоди – приїде зустріти  разом з володимир-волиннцями  бійців зенітно-ракетного полку, які повертаються  до  місця своєї постійної дислокації після виконання  бойових  завдань.

   А   як  місто зустрічатиме  цей військовий  підрозділ, чи  є для  його бійців  відповідні  побутові умови? ЗРП повертається на  свою базу, яка вже до цього сформована, у казармах створені  належні умови. Місто  шефствує  над цим полком і по-можливості  старається допомагати йому. От і тепер його керівництво  надіслало ряд прохань, але  йдеться про чималі суми, тому поки що їх не можемо задовольнити.

У  сусідньому  Нововолинську через  борги  відключили  постачання гарячої води. А як  буде у нас? Поки  що вивчаємо це  питання. технічно ніяких проблем і перешкод нема. Як буде в сусідів – так буде і в нас..

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up