Новини

На брифінгу міського голови: незавершені роботи частково продовжаться у цьому році

Володимирська
332 переглядів

На брифінгу за участі представників місцевих медіа володимирський міський голова Ігор Пальонка, поділившись враженнями від поїздки у розташування 100-ї бригади сил територіальної оборони, відповів на запитання медійників.

Чи правда, що на ремонт площі Героїв мають виділити 72 мільйони гривень? Ні, це лише сума, передбачена проєктно-кошторисною документацією, але на ремонт площі у бюджеті цього року не виділено ні копійки. Ми попередньо приймали концепцію, далі розроблено ПКД, вона пройшла перевірку на дотримання норм чинного законодавства. І зараз це буде суто технічне рішення щодо затвердження ПКД. А реконструювати площу будемо після перемоги.

Скільки є вільних лишків із попереднього року і на які напрямки їх насамперед планується спрямувати? На сесії розподілятимемо близько 400 мільйонів гривень. Є три пріоритети:  підтримка військових, збираємо пропозиції від військових формувань; центр реабілітації; укриття в ліцеї ім. Цинкаловського. Також хочемо завершити розпочаті вторік роботи: кілька незавершених ремонтів доріг, двір на вулиці Ковельській, 73, і на вулиці Луцькій, 101. А також басейн.

До слова, чи є шанс, що басейн цього року запрацює? Там перекрили дах, зараз ремонтують чашу. Керівники підрядної організації, з якими я спілкувався наприкінці грудня, запевняли, що якщо не буде збоїв із постачанням обладнання, то до кінця лютого басейн запрацює.

Вторік, хоч і було фінансування, не встигли відремонтувати історичний музей. А при розподілі вільних лишків теж на нього кошти не передбачені? Держава чітко вказує напрямки на використання вільних лишків: на заробітну плату, енергоносії, підтримку військових, реабілітацію і соціальні пакети. Музей під цей перелік не підходить. Кошти на ремонт будівлі зможемо виділити тільки за умови перевиконання бюджету. Внутрішній ремонт там уже завершився. А ось ремонт фасаду поки знову на паузі.

Знову гостро постає проблема Василівської гірки: мешканці жаліються на сміття, а люди, які приходять спускатися з неї, на те, що їм заважають. Керівник КП «Полігон» повідомлений, що працівники мають постійно наглядати за порядком і прибирати у цьому місці. Ми пробували переконувати молодь перенести ці розваги в інше місце, ближче до Валів Городища, але, вочевидь, їм там зручніше, Тому мусимо з цим миритися: мешканці місцеві терпіти незручності, а КП «Полігон» прибирати сміття.

За якими напрямками працює молодіжний центр? Він спрямований на те, щоб навколо себе гуртувати молодь, пропонувати можливості якісного дозвілля, спілкування. І другий пріоритет – участь у проєктах. За моєю інформацією, найближчим часом будуть подані проєкти на  грант у сфері молодіжної політики.

 Останнім часом почастішали пориви водогону? Як пояснює інженер водоканалу, причин дві:  зношення мереж і погодні умови – були морози, далі пішла відлига, грунт рухається, і від цього пориви. Дуже складна ситуація на відрізку Чорновола-Шухевича, за сприятливих погодних умов думаємо провести заміну водогону. Також у планах на цей рік заміна водогону в районі Зимнівської, по ліву сторону – вулиця Братковського та інші. Водоканал планує там роботи виконати власними силами.

Чи справді звільнилася директорка інклюзивно-ресурсного центру Олена Токарєва. Так, але вона лишається у громаді і продовжує практику як психологиня, вона отримала відповідну сертифікацію. Виконувати обов’язки керівника поки буде людина з колективу, а далі будемо шукати очільника.

Віталіна МАКАРИК

Фото з фейсбук-сторінки Володимирської міської ради.

Коментарі
Теги: брифінг міського голови
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up