На головну Новини На брифінгу міського голови: Підсумки свят, нарада з Китаєм і бустерна доза

На брифінгу міського голови: Підсумки свят, нарада з Китаєм і бустерна доза

18

   На перший у новому році брифінг міського голови Ігоря Пальонки традиційно у вівторок зібралися представники місцевих ЗМІ, щоб озвучити свої питання.

   Як минули свята у громаді? Власне, вони ще тривають, але тішить те, що наразі все спокійно. Період з нового року обійшовся без ексцесів, за що хочу подякувати і жителям громади, які відпочивали культурно і свідомо, і комунальним службам, які забезпечили безперебійну роботу всіх комунікацій..

- реклама -

   У вашому кабінеті з’явився герб міста, вирізьблений з дерева. Звідки він? Це подарунок від місцевого митця Андрія Адамчука. Він презентував мені цей герб напередодні Нового року.

   На «оперативці» ви згадували про нараду з Китаєм? Нам прийшов лист, шо наприкінці січня має відбутися така нарада з потенційними китайськими партнерами у змішаному форматі – велика зустріч у Києві та онлайн-конференція, на яку запрошують керівників громад з усієї України. Питання стосується співпраці, тому хочу особисто взяти в ній участь і почути інформацію з перших вуст. Наразі доручив відділу міжнародного співробітництва з’ясувати деталі.

   Обіцяли розв’язати проблему з Василівською гіркою? Я виїжджав туди, зустрічався з місцевими мешканцями і просив дітлахів, щоб вони зробили собі спуск правіше, далі від проїжджої частини. Однак вони не завжди цього дотримуються, спускаються там, де їм звично. Планую ще раз туди виїхати, поспілкуватися з незадоволеними людьми, щоб зняти напругу.

   Ярмарок, ковзанка, інсталяції – це все добре, але в центрі міста, особливо в вечірню пору, бракує туалету… Якщо дозволятиме погода, встановимо біотуалет. На жаль, в морози він нормально функціонувати не може. Чекаємо завершення будівництва біля КМЦ, власник будівлі ще моєму попереднику гарантував, що влаштує там громадську вбиральню. Сподіваємося, обіцянки дотримається. Але на наступні роки новорічну святкову локацію плануватимемо у Слов’янському парку, і там забезпечимо і наявність туалету.

   На кінець січня запланований візит польської делегації. Як питання будете обговорювати? Ця зустріч пов’язана з проектом «Готський шлях», який ми втілюємо спільно з партнерами з Польщі, тож це й буде основною темою. Але також хочу обговорити інші ідеї подальшої співпраці.

   Інфекційне відділення перенесли у центральний корпус лікарні, а старе приміщення плануєте продати? Однозначно, ні: продавати його ми не збираємося. Є кілька ідей щодо його подальшого використання, зокрема й медичного спрямування, але не хочу поки озвучувати, бо маю попередньо обговорити з депутатами. Наразі приміщення законсервоване: комунікації відключили, з системи опалення злили воду. Всі лікарі і пацієнти переведені у нове приміщення.

   Коли нарешті запрацює музей? Протягом минулого року ми виділяли на нього кошти. Відремонтували дах, бо вода затікала, водостічну систему, провели ремонт в одному з кабінетів. Відбулося обстеження, оскільки ця будівля – пам’ятка архітектури, після чого провели тендер на виготовлення ПКД з ремонту фасаду. Також в новому бюджеті заклали кошти на внутрішній ремонт. Моя принципова позиція: музей повинен повноцінно запрацювати у 2022 році. Якщо цього не станеться, будемо порушувати питання щодо перебування на посаді очільника музею та керівника профільного управління.

   Чи розглядаєте можливість отримати бустерну дозу вакцини від ковіду? Так, звісно. Лише треба дочекатися, поки мине пів року від другого щеплення.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 4 =