На головну Новини На брифінгу міського голови: Після свят до роботи пора

На брифінгу міського голови: Після свят до роботи пора

166

Минулого вівторка міський  голова  Петро Саганюк звично зустрівся із журналістами місцевих засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

Відсвяткували… Так, уже весь цикл новорічно-різдвяних свят добігає до  кінця. Дякувати Богу, минули вони  у місті відносно спокійно. Якщо не рахувати кількох крадіжок, то і правоохоронці  доповідали, що загалом правопорушень було значно менше, ніж у попередні роки.  Не  виникало серйозних зауважень до роботи комунальних  служб, мали лише проблему з електро-  і водопостачанням у військовому містечку. Зараз працюємо над тим, щоб запобігти  виникненню подібного надалі.  Виконують відповідні завдання енергетики, водоканал подав заявку, відповідно до якої на прокладання  автономної від військового відомства вітки водопроводу потрібно 1,8 мільйона гривень.  Є вільні залишки коштів у міському,  сподіваюся, депутати  підпримають  це прохання при їх розподілі на наступній сесії.

- реклама -

… А тепер пора братися за роботу – такий  свого роду лейтмотив  минулої оперативної наради.  Які  основні завдання нині для міської влади?  У вже запрацювало відділення гемодіалізу, про яке вже неодноразово говорили. Воно сучасне, добре обладнане, але хотілося, щоб і  усі медичні підрозділи мали такий вигляд. А для цього потрібні чималі капіталовкладення у  цю галузь – хоч би до двох мільйонів щороку.  Нині ж у ТМО конче треба ремонтувати дах, тут ще  90 вікон не замінено на енергозберігаючі, не працює ліфт, що також недопустимо, а  ремонт його тягне на 1,8 мільйона гривень. Уже 15 років  функціонує міський басейн,  де теж треба оновити  частину вікон, підлатати стіну з боку парку. Є ряд планів на ремонти навчальних закладів,  які  реалізовуватимуться вже із завершенням навчального року. Готова документація на дороги, але роботи на них розпочнуться не раніше березня, як  запрацюють асфальтові заводи.  Великий їх обсяг намічено  на вулицях Сагайдачного і Незалежності, де планується освоїти  до 30 мільйонів гривень, 15  з яких дає держава.

Щодо вільних залишків, які розподілятимуть, про яку суму йдеться? Про 16 мільйонів гривень. Куди їх спрямувати, депутати  вирішуватимуть на сесії  наприкінці лютого. Зараз  вони дають пропозиції,  які потім  обговорюватимуть на комісіях.

На останній четвер січня планується звіт міського голови  перед громадою. В якому форматі він відбуватиметься? Тези цього звіту ми опублікуємо  у наступному номері «Слова правди». Безпосередньо на  самому засіданні у КМЦ, куди запрошую жителів міста,  продемонструємо відео-ролик  про те, що зроблено в місті за минулий рік. Сам виступ  міського голови триватиме близько 30 хвилин.

Ви згадували про приїзд партнерів з Німеччини.  З якою метою? У понеділок приїжджав  почесний громадянин нашого міста Генріх Беннер, який представляє  німецьку доброчинну організацію «Україна. Допомога. Брайтшайд».. Ми виграли невеличкий проект  для  інклюзивного центру, тож обговорювали  його реалізацію.  Німецький  благодійний фонд виділив для цїєї установи  п’ять тисяч євро.

Нині формуються державні програми енергоефективності, які шанси  залучення у них у нашого міста?  Шанси є завжди. 28 січня  до міста завітає працюватиме представник Фонду енергоефективності. Хочемо показати, що було зроблено в місті, і маємо надію, що спільно продовжимо роботу в цьому напрямку.  Зараз риймаються заявки на цікавий урядовий проект, який передбачає термомодернізацію тисячі будинків в Україні. Хочемо теж у нього потрапити.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − 1 =