Новини

На брифінгу міського голови: Пожежний «урок», доручення Президенту і невтішні тендери

Архів
15 переглядів

У вівторок міський  голова  Петро Саганюк   традиційно  зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

    Серйозним уроком  назвали  ви пожежу, що у  п’ятницю  спалахнула на швейній фабриці.  Для кого уроком?  Для  всіх нас.  І для наших рятувальних підрозділів, які, як на  мій особистий погляд, допустили деякі прорахунки,  і  для  тих  хто  має дбати, аби пожежні водойми були наповнені, і для керівників, яким  слід  серйозніше ставитися  до  пожежної безпеки.  Наскільки мені відомо,  загорівся спочатку один  верстат  і  якийсь десяток хвилин робітниця сама пробувала його погасити. А де  були інші? Чому не скористалася вогнегасникам? Чи знала,  де він зназодиться?  Запитань  виникає багато.  Треба   було відразу  перекрити вулицю з обох сторін, щоб  не збирався натовп охочих робити селфі, що  перешкоджало злагодженості  дій  служб.  Але попри  все  хочу подякувати  пожежникам – і міським, і тим, що прибули  на підмогу, особливою  оперативністю і злагодженістю дій відзначився такий військовий підрозділ.

Користуючись  візитом Президента України Петра Порошенка до нашого району,   мали   передати йому листи-доручення?  Так  ми  їх передали  його помічникові, який курує нашу область,  з  проханням  втрутитися пострияти у розв’язанні двох болючих для міста проблем. Перша – завершення  цього  року 44-квартирного будинку  для  військових, а друга  – руйнація  будівель, занедбаність території колишнього танкового  полку,  військторгу, що  тягнеться  вже  понад  десяток літ.

Ви  висловлювали  невдоволення  результатами окремих тендерів  на  виконання  робіт  у місті. Чому? Добре, що  працює система «Прозоро», яка б мала  допомагати  вибрати найкращого  підрядника.  Але на ділі не завжди так виходить. Для прикладу,  тендер на виконання ремонтних робіт у дитсадку № 8 у квітні виграла фірма, яка  створена  як  дочірня  до  попередньо збанкрутілих,  проти  яких  порушені  кримінальні  справи. То  де  гарантія, що  вона  і у нас не повторить   цього? Тому   відмовилися від її послуг.  Тоді заявила  про  свою готовність на такі роботи  нововолинська фірма, яка  вже  «відзначилася» у нашому місті і районі , фарбувавши колись собор Різдва Христоврого, реконструюючи Зарічанський дитсадок.  І її пропозиції відхилили.  7 червня знову відбудеться  тендер, який, сподіваюся, матиме  кращі результати.Адже  йдеться  про  належне  використання двох  мільйонів гривень.

 Про роботу луцької ДПМК, борги за субсидії та невдоволення міською архітектурною службою читайте у друкованому номері газети.

 

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: Антоніна Михальчук, брифінг, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up