Новини

На брифінгу міського голови: Про непросту сесію, весняні завдання і патрульну поліцію

Володимирська
210 переглядів

Минулого вівторка міський голова Ігор Пальонка зустрівся із журналістами місцевих засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

Прийняття на недавній сесії міської ради  окремих рішень набуло широкого резонансу у громаді.   Так,  ця сесія була непростою, з багатьма гострими дискусіями, але все ж головні, можна сказати стратегічні, рішення прийнято.  Розподілили більшість вільних бюджетних залишків, з яких значна частина спрямована на підтримку військових, виділили кошти на два  основних об’єкти, які цього року у пріоритеті  – на реабілітаційний центр і  укриття ліцею імені Цинкаловського.  Щодо першого  то експертизу ПКД уже проведено, формується технічне завдання, невдовзі буде оголошено  тендер. Щодо другого обласне управління капітального будівництва  обіцяє співфінансування з 50 на 50.  Найбільше дискусій викликали, але  залишилися нерозподіленими 27 мільйонів гривень, які  планувалися на облаштування пункту постійної дислокації одного з батальйонів 100-ї бригади у місті. Депутати не підтримали таку пропозицію, хоч попередньо ніби готові були це зробити, до того є двоє депутатів служать у цьому підрозділі, але вони не переконували своїх колег підтримати це рішення. Командир  бригади запевняє, що готовий знову  наводити аргументи щодо необхідності використання зазначеної суми саме на ці потреби. Кошти для  ЗРП  дали тільки на ремонт КПП. Так вирішили більшість керівників фракцій на спільній нараді. Від керівників частин тепер залежатиме, чи переконають вони депутатів таки виділити кошти за іншими двома бюджетними запитами. Я за те, щоб завершити розпочаті вже раніше ремонтні роботи. До речі, невдовзі планую поїхати на Схід, побувати у  розташуваннях 14-ї, 100-ї  бригад,  ЗРП,  так би мовити, з перших вуст дізнатися про їхні першочергові потреби.

 Частину коштів спрямовано  на   реконструкцію приймального відділення  ТМО. Коли  вона буде завершена?  Це кошти, які виділялися ще минулого року, але їх не встигли освоїти. Роботи на  цім об’єкті активно ведуться, підрядники обіцяють на кінець весни вийти з ними на фінішну пряму.

Прийшла весна, а з нею традиційно загострюються проблеми благоустрою. Міський бюджет цього року буде соціальним і  з відомих причин великий обсяг робіт не передбачається. Плануємо завершити укладання бруківки на доріжці до 25-го сектору на Федорівському кладовищі, де спочивають полеглі Герої,  відремонтувати двір на вулиці Академіка Глушкова, завершити з мережами водопостачання в районі вулиць Володимира Великого – Проскури, провести ямкові ремонти вулиць.  Є ще ряд інших незавершених об’єктів, на які треба  було б довести до пуття.  Це благоустрій дворів на Луцькій, 101/1, Староостровецькій, Ковельській, 73, скверу Героїв Небесної Сотні.  Поряд з підтримкою військових маємо забезпечувати  і потреби громади.

Нещодавно була озвучена пропозиція про створення патрульної поліції.  Так, є такі наміри, але від міської  влади для  цього   просять  лише знайти приміщення з комунікаціями у розрахунку на 50 осіб, що ми нині й робимо. Утримання цього підрозділу фінансуватиметься з державного бюджету.

Рідні просять встановити у місті банери з портретами загиблих Героїв. Таке прохання вони  озвучувати на наших традиційних зустрічах, зібрали 50 підписів на підтримку такої пропозиції. Дав доручення підшукати підходяще місце для їх встановлення у центральній частині міста. З пам’ятником учасникам російсько-української війни  вирішили зачекати до її закінчення.

Чи запрацює басейн цього року?  Нині там  здійснюється укладання плитки у чаші. Підрядник, з яким спілкувався кілька днів тому, нарікає на нестачу  працівників, адже багатьох чоловіків мобілізували  у Збройні Сили. Але за місяць ці роботи реально завершити роботи і попри затягування з ремонтом матимемо  ще кращий басейн, ніж він був до того.

Звільнили старосту Зарічанського старостинського округу, тривалий час без керівника одне з комунальних підприємств…  Зважаючи на ситуацію у країні,  нині  постає питання оптимізації штатів державних службовців, тому поки що призначати там старосту не плануємо, жителями цього округу завжди можуть звернутися  особисто до міського голови, для вирішення робочих питань одну з працівниць ЦНАПу наділимо  додатковими повноваженнями. Щодо «Володимиртепло», то керівник там буде призначений після  висновків за  результатами ревізії.

Антоніна МИХАЛЬЧУК

 

 

Коментарі
Теги: брифінг міського голови
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up