На головну Інтерв'ю На брифінгу міського голови: про підсумки року, що йде, і плани на...

На брифінгу міського голови: про підсумки року, що йде, і плани на прийдешній

158

На останній  у  цьому році   вівторковій зустрічі з журналістами місцевих засобів масової інформації  міський голова Петро Саганюк   насамперед подякував і за  критику, і за конструктивну позицію у висвітлені  діяльності  органів влади і відповів на запитання, які  на  завершенні  року, як правило напрошується  традиційними – про підсумки і плани.

Які основні  підсумки  господарювання 2019 року  у нашому місті?  Тиждень тому  було виконано  цьогорічні бюджетні завдання,  до  міської  казни  надходять додаткові кошти, а, відповідно, і додається можливостей виконати  ті чи інші роботи.  Якби там хто не критикував, але  цей рік Свині був сприятливим для нашого міста. З бюджету розвитку, назва якого говорить сама за себе, освоєно 51 мільйон гривень. Для потреб комунальних  підприємств  спрямовано  35 мільйонів гривень.  Перед самим новим роком  завершили будівництво третьої черги полігону твердих побутових відходів, який  обійшовся у 11 мільйонів гривень,  але подібного  якому немає в області. За  цей об’єкт, як і за кілька інших у місті, маємо подякувати народному депутату Ігорю Гузю.

- реклама -

Уже  практично готове  відділення гемодіалізу у  ТМО, яке плануємо відкрити   перед Різдвом, нині там налагоджують обладнання.

У  освітній галузі завершили  кілька великих проектів, зокрема перекрили дах у дитсадку № 2,  утеплили фасад садочка № 8, у школі № 5 за півтора мільйонна  реконструювали  їдальню.  Виділено 700 тисяч гривень на ремонт  приміщення історичного музею, який врешті розпочався.  Відремонтовано художню школу, виконано ряд робі у музичній.

Утім, довгим вийде список, якщо детально  перелічити увесь  фронт цьогорічних робіт. Але вони велися на очах усієї  громади, про  них ми  її постійно інформували, отож  люди  самі  можуть  дати  оцінку, який  слід  лишає нинішній  рік  у місті.

 За  кілька дні  вже  2020-й постукає у двері. Чого б у нього  хотілося попросити, на яку стратегію розвитку міста  він мав  би орієнтуватися? Не відомо, коли конкретно, але очевидно, що  сталевий Щур  принесе нам  вибори  у місцевих громадах. Отож хотілося б, щоб  він тим, хто так добре  нині  бачить  тріски у чужих очах,  додав трохи конструктиву. Хай конкретними справами, а не обхаюванням усього і всіх, показують, чого вони варті. У новому році і далі продовжуватимемо благоустрій нашого міста, асфальтування його вулиць Як міський голова, вважаю, що нам треба брати орієнтир на  розвиток туристичної сфери. Он звинувачують, що до нас не ідуть інвестори, а  куди вони прийшли  після проголошення Нововолинська вільною економічною зоною? Так, там побудували підприємства, але тепер  нарікають на погану екологію. Однак, щоб привабити туристів, маємо мати, що їм показати.  А для цього  треба  привести до відповідного стану Вали городища, благоустроїти парки і сквери, працювати над популяризацією доброго іміджу Володимира-Волинського.

Не раз уже  наголошували, що час каденції теперішньої міської влади  варто хоча б розпочати  реконструкцію площі Героїв. У цьогорічному міському бюджеті  серед невикористаних коштів залишилися і ті, що були передбачені на виготовлення проектно-кошторисної документації  на  такі роботи. Як відомо,  на площі здійснювалася геолокація із залученням  фахівців. Однак, це дослідження виявилося доволі непростим,  результатів  його ще нема. Як будуть, тобі вже можна щось вирішувати з центром міста.

Давали  доручення  комунальникам на перспективу оновити  ілюмінацію у місті. Так, бо та, що є, яку ще мій тодішній перший заступник Микола Веремчук, який багато зробив для міста, привіз свого часу з Одеси, вже застаріла. Отож, очевидно вже  на майбутні свята,  треба шукати кошти, щоб наше міста  засяяло у всій своїй красі.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять − тринадцять =