На головну Новини На брифінгу міського голови: Про поїздку до захисників і проблеми з пальним

На брифінгу міського голови: Про поїздку до захисників і проблеми з пальним

124

Минулого вівторка міський голова Ігор Пальонка звично зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

   Делегація з міста на чолі з міським головою  побувала у наших захисників на бойових позиціях? Ми з колегами-депутатами їздили у розташування нашої бригади, де зустрілися з капеланами, в.о. начальника штабу, пресслужбою. Завезли автомобілі «Мерседес-Бенц Спринтер», «Опель Виваро» (холодильна установка), станцію для подачі води під тиском для пральних машин та душів, декілька бензинових генераторів, 22 ящики медикаментів. Цікавилися, якої допомоги потребують військові. Вони просять дизельних генераторів, форми (її підприємство обіцяє пошити найближчим часом). Порушили питання створення у місті реабілітаційного центру, тож розглянемо таку можливість на сесії. Хочемо облаштувати такий центр у приміщенні колишньої інфекційної лікарні. До нас уже звертаються охочі надати допомогу із США та Польщі. Проїздили через Макарівський район, де стоять розбиті російські танки, через знищений міст, де облаштували тимчасову переправу. Будинки, заправки – усе побите й понищене. Радує, що усюди засіяні поля – у Харківській, Полтавській, Дніпропетровській областях. Також відвідав штаб бригади, де формують нові підрозділи, тож є потреба в ноутбуках, планшетах, тактичних окулярах, дронах, генераторах, намагатимемося їх забезпечити.

- реклама -

   Батьки вихованців вокальної студії «Лодомир» скаржаться, що дітям не дозволяють провести благодійний концерт для армії? До мене зверталися з таким проханням. Але у зв’язку з тим, що останнім часом було багато трагічних подій, що у місті є військові формування,  вважаю, що на вулиці такий концерт не варто робити, краще організувати його у приміщенні, наприклад, в КМЦ. 

   Яка кількість тимчасово переселених осіб у громаді? Нині у громаді проживає 4170 вимушених переселенців. Восьмеро дітей відвідують дошкільні заклади, 119 отримують освіту в школах.

  У соцмережах обговорюють питання, що деякі кадрові призначення  у міськвиконкомі  відбуваються без конкурсної процедури. Усі кадрові призначення у міськвиконкомі відбуваються згідно з чинним законодавством. У міського голови є право укладати з працівником цивільно-правові угоди, за якими фахівець може обіймати посаду не більше як пів року. Також уже є постанова Верховної Ради, яка дає можливість міському голові у воєнний час наймати працівників без оголошення конкурсів.

   Чи здійснюється перевірка щодо вільного доступу до укриттів? До мене скарга щодо неможливості доступу до укриття надходила близько півтора місяця тому, більше подібних нарікань не було. Якщо закрите укриття, то на місце виїздить спеціальна група й зриває замки.

  Чи  відчувається дефіцит пального у громаді? Теплокомуненерго та водоканал ще мають запаси, «Полігон» оплатив його купівлю в «Укрпетроль». Це підприємство нині веде перемовини щодо постачання нафтопродуктів з Литви, якщо домовленостей досягнуть, то пальне в громаді буде.  

***

Також Ігор Пальонка поінформував, що під час виїзних прийомів у сільські території, місцеві мешканці здебільшого скаржилися на пасажирські перевезення. Уже додали тимчасовий маршрут Заріччя-Федорівка. Вносяться зміни до графіків руху в інші села. 

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − одинадцять =