На головну Новини На брифінгу міського голови: Про роботу закладів і допомогу армії

На брифінгу міського голови: Про роботу закладів і допомогу армії

53

У вівторок міський голова Ігор Пальонка звично зустрівся з журналістами місцевих ЗМІ та відповів на їхні запитання.

На зустрічі з головою Волинської облради порушувалося питання функціонування освітніх закладів обласного підпорядкування, чи йшлося про забезпечення  діяльності спортивного ліцею на базі «Центру освіти»? Спортивний ліцей уже юридично утворений, має очільника. Цьогоріч планувалося виділення значної суми на поліпшення матеріально-технічної бази, але у зв’язку з війною нині про це нейдеться. Щодо інших закладів, то область має намір зекономити кошти, тому думає про оптимізацію. Також обговорили питання фінансування ремонту стадіону. Раніше на це були спрямовані кошти субвенції соцеконому, зараз, при наявності ресурсів, обласна рада розгляне можливість виділити на це певну суму. Остаточного рішення ще немає.

- реклама -

Яка подальша доля приміщення червоної школи на Драгоманова? Один з депутатів ще до війни пропонував провести реконструкцію будівлі та облаштувати у ній дитячий садок. Наразі це не розглядаємо. Забудовник, який поблизу зводить багатоповерхівку, мав своє бачення щодо цього приміщення, але воно має залишатися у комунальній власності. Ми хотіли облаштувати там галерею, але, на жаль, у країні війна і ми наразі нічого не робимо. Плануємо відремонтувати дах, який протікає. Першочерговим завданням для нас стане облаштування реабілітаційного центру для військових у «червоній» лікарні.

Чи доцільне зараз відкриття ще одного першого класу у школі №7, про що на сесії подавав запит депутат Микола Савельєв? Ми нині змушені рахувати кошти, адже вже «урізано» дев’ять мільйонів гривень субвенції освітянам, не відомо, що буде далі. На підставі цього запиту гуманітарне управління спільно з фінансистами вивчатиме  питання доцільності відкриття ще одного класу.

Чи готовий міський пляж до початку відпочинкового сезону? Це питання обговорювали на комісії ТЕБ і НС. Раніше планувалося біля моста на Лузі облаштувати рятувальний пункт, але цього року його ще не буде. Територія обкошена, постійно проводиться забір води для аналізу. Вона відповідає всім нормам. Бачимо, що люди уже починають масово купатися.

Яка ситуація із забезпечення пальним у місті? Ситуація чи не найкраща в області. До нас заправляти авто приїздять навіть мешканці з Луцька. Наші постачальники пального напрацьовують контакти, мають домовленості з литовцями, болгарами.

На сесії порушувалося питання функціонування КП «Володимирліфт». Яка ситуація на підприємстві? «Володимирліфт» обслуговувало ліфти у Володимирі та Нововолинську. У шахтарському місті такі послуги почали надавати конкуренти з Луцька – приватне підприємство. Зараз аналізємо роботу нашого КП і найближчим часом буде пропозиція щодо подальшого його функціонування. Ми підприємство збережемо. Можливо, передамо його послуги в управляючу компанію, яка комплексно займатиметься утриманням будинків і ліфтів.

***

Також міський голова повідомив, що у неділю він завітав у розташування бригади,де військові порушували питання подачі гарячої води, яку наразі здійснює одна з котелень. Армійці просять встановити їм окремо твердопаливний котел. Говорили також про закінчення ремонту у їдальні. Очільник громади з депутатами вирішуватиме, як місто може допомогти. Також Ігор Пальонка поінформував, що найближчим часом керівник сільськогосподарського підприємства має передати для бійців нашої бригади п’ять бусів, а підприємець – два. Їх заповнять необхідними речами і доставлять на передову. Військові просять одну з них завантажити одноразовим посудом.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × 3 =