Новини

На брифінгу міського голови: про підготовку до Великодня і сморід нечистот

Володимирський міський голова Ігор Пальонка зустрівся із представниками  місцевих ЗМІ і відповів на їхні питання.

Про що говорили на конгресі місцевого самоврядування у Чернівцях? Найперше ставили завдання щодо зміцнення енергонезалежності. Незабаром презентують загальнодержавну стратегію щодо реформування енергетики, яка, зокрема, передбачатиме облаштування установок когенерації біля котелень. Маємо пропозицію по двох таких об’єктах і сподіваємося потрапити у цей проєкт. Друге питання – міжнародне співробітництво. Нас закликали доносити інформацію про потреби нашої країни закордонним партнерам та переконувати їх, аби вони впливали на їхні уряди у прийняття рішень, що стосуються підтримки України. Тож найближчим часом направлю листи у Польщу, Литву, Німеччину та Великобританію.

Наголошували також на тому, що в центрі уваги місцевої влади мають бути військові та ветерани. Говорили і про дефіцит державного бюджету, в умовах якого, вочевидь, скорочуватимуться субвенції на освіту та медицину, а отже, місцевій владі треба буде думати над забезпеченням та оптимізацією мереж. Також наголошували, що слід спряти бізнесу, який релокується з територій, які перебувають під обстрілами.

Наближається до завершення реконструкція приймального відділення ТМО? Підрядник обіцяє закінчити роботи у травні, тож сподіваємося, що вже незабаром медики зможуть повною мірою використовувати всю площу.

Чи є ефект від роботи управляючої компанії індустріального парку? В останнє моє спілкування з її  керівником він говорив, що максимально відвідує різні форуми Європи, спілкується з представниками, власниками бізнесів і розповідає про наш інвестиційний парк як майданчик, куди можна зайти й розвивати бізнес. Більше нічого я від нього не чув. Зі свого боку ми працюємо, аби у найближчій перспективі підвести туди комунікаційні мережі.

Як місто готується до Великодня? Була толока, комунальники наводять порядок в різних частинах міста, грейдеруємо і підсипаємо дороги на вулицях Нестора-Літописця, Залізничній, Сосюри, Нечуя-Левицького у місті, працює техніка і по селах. Плануємо завершити ремонт двору на вулиці Академіка Глушкова та закінчуємо будівництво водогону на Володимира Великого. До Великодня ще плануємо провести ярмарок, є багато охочих реалізувати на ньому свою продукцію.

Чи планується встановлення відеоспостереження біля стели пам’яті героїв російсько-української війни? Так, але оскільки плануємо, на прохання родичів загиблих, встановити меморіальні куби-банери, то хочемо зробити все заразом.

Чи можна встановити світлофор на перехресті Ковельської та Незалежності, де часто стаються ДТП? І чи можливо прибрати «острівець безпеки» на Устилузькій, який теж часто провокує аварії? Маємо розроблену схему організації дорожнього руху, де перший об’єкт не передбачений, а другий – навпаки, тож насамперед доведеться внести туди зміни. Будемо щодо цього радитися із організацією, яка її укладала, профільними заступниками, «дорожниками».

Містяни жаліються на сморід нечистот, що останніми днями заповнив місто. Мешканці Федорівки ще більше на це нарікають, адже джерелом неприємного запаху є гноївка, яку виливає на полі підприємство «Пан-Продукт», про що вони попереджували у медіа. Говорили з керівницею про цю ситуацію, обіцяли, що нечистоти приорють, і запах пропаде. Але будемо наполягати, щоб облаштовували закриті гноєсховища, які використовують сучасні підприємства.

Віталіна МАКАРИК

Коментарі
Теги: "Володимир, брифінг, міський голова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up