Новини

На фестивалі робітничих професій

Лайфстайл, Новини
68 переглядів

18 закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області, роботодавці, а також соціальні партнери долучилися до фестиваль робітничих професій «ВолиньFEST – 2024» у Луцьку.

Адже головна мета заходу – популяризація та піднесення престижу робітничих професій, виявлення і підтримка обдарованої молоді в системі професійної освіти області. Учасників та гостей фестивалю привітала начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк:

Програма фестивалю була дуже цікава та насичена. Так, студентки Луцького центру професійно-технічної освіти продемонстрували колекцію одягу «Мілітарі». Потому відбувся виступ учнівської молоді відокремленого структурного підрозділу «Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету».

Також організували чимало майстер-класів, учасниками яких могли стати усі охочі. Окрім того, заклади профтехосвіти представили широкий асортимент товарів виставкових експозицій. Лучани та гості міста могли придбати все, що сподобалося. Частину виручених коштів спрямують на підтримку ЗСУ.

Коментарі
Теги: "ВолиньFEST", фестиваль
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up