На головну Новини На фронт «мобілізовуватимуть» автомобілі підприємств району

На фронт «мобілізовуватимуть» автомобілі підприємств району

137

Зустріч начальника районної військової адміністрації Юрія Лобача із керівниками 26 найбільших приватних та комунальних підприємств району відбулась в контексті забезпечення Збройних сил України автотранспортними засобами, потреба у яких на фронті зберігається протягом усього періоду воєнного стану.

На початку в ефірі відеоселектору про те, що наша область – одна з кращих у напрямку забезпечення війська людським ресурсом, що демонструє свідомість і патріотизм волинян, сказав заступник начальника Волинської ОВА Сергій Мовенко. Втім, наразі є нагальна потреба у поставці 139 одиниць техніки у військові частини.

- реклама -

Спілкування з директорами підприємств району продовжив Юрій Лобач, який зауважив, що районна  військова адміністрація з розумінням ставиться до необхідності оснащення технікою виробничих об’єктів, але мобілізаційне завдання повинне виконуватись сповна і без заперечень.

«Ми щиро вдячні вам за те, що не зупинили виробництво, сплачуєте податки і надаєте роботу людям. Крім того, сприяєте боротьбі з продовольчою кризою. Але нині забезпечення технікою фронту – це внесок у завтрашню перемогу. Прошу всіх відповідально поставитись до мобілізаційних завдань. Звичайно, забирати всю наявну техніку «під нуль» та паралізувати виробництво ніхто не збирається, та й законом визначено, що мобілізації підлягає автотранспорт підприємства у межах 30-50 відсотків», – звернувся очільник РВА до учасників зустрічі. Та наголосив, що неприпустимо переховувати техніку, а до ухилянтів буде застосовуватись методика вилучення техніки спеціально уповноваженими на це нарядами.

У свою чергу заступник військового комісара Роман Зарівняк обговорив із представниками бізнесу конкретні проблемні випадки щодо поставок автотранспорту для потреб ЗСУ, повідомив, що робота з мобілізації техніки триватиме найближчими днями, включно із вихідними.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × чотири =