Новини

На фронті загинули мешканці Володимирщини і колишній нардеп

Архів
67 переглядів

Печальні звістки із фронту минулого тижня прилетіли у Зимнівську, Нововолинську та Володимирську громади. Тут оплакують воїнів-місцевих жителів, які віддали свої життя, захищаючи Україну. Також на фронті загинув колишній депутат Верховної вади України від Володимирського округу. Запам’ятаймо їхні імена!

Максим Карамальський (с. Хобултова, Зимнівська ТГ)

Знову трагічна звістка прилетіла у Зимнівську громаду: під час міноментного обстрілу у Запорізькій області вналсідок вогневого ураження загинув мешканець Хобултови Максим Карамальський.

 Максим, ставши на захист України, служив стрільцем-снайпером. Він доклав чимало зусиль для того, щоб вибити ворога з української землі.  Старший у сім’ї син, Максим був надією та опорою для матері. Був добрим товаришем, вірним другом, добродушним і веселим хлопчиною для всіх, хто його знав. Надто рано ворог обірвав його молоде життя, не дав здійснитися юнацьким мріям…

Було захиснику лише 25 років. Таким, завжди молодих, приязним і усміхненим, він залишиться у пам’яті рідних, друзів, односельчан.

Владислав Очеретко  (м. Нововолинськ)

«На щиті» до Нововолинська повернувся житель міста Владислав Очеретко. Молодив воїн загинув на Харківщині, виборюючи для нас мирне небо.

Владислав Очеретко – випускник Нововолинського центру професійно-технічної освіти. Став до лав Збройних сил України, аби захищати рідну землю від російських окупантів. «Такий хороший, усміхнений, мужній красень», – так розповідає про Влада мама його колишньої однокласниці Світлана Сімонова. Він був доброю людиною і відданим свої справі воїном, кожним днем своєї служби наближав Перемогу. Однак самому відсвяткувати її не судилося. Загинув захисник від рук ворога на Харківщині.

Владиславу Очеретку був 31 рік. У нього залишилися мама, дружина, донечка.

Героя відспівали у Свято-Духівськомусоборі Нововолинська, а свій останній спочинок він знайшов на Алеї слави Героїв.

Андрій Рудаков (м. Володимир)

Сумна звістка прилетіла й у Володимир, розбивши надії і серця рідних воїна. Надійшло офіційне підтвердження про загибель володимирчанина Андрія Рудакова, який більше року вважався зниклим безвісти.

Андрій прийняв військову присягу задовго до повномасштабного вторгнення російської федерації. Служба на захисті України була його покликанням і місією, яку він відповідально ніс у лавах Збройних сил України. Із початком великої війни Андрій Рудаков був серед тих, хто першими стали до бою із ворогом. Наприкінці березня 2022 року, коли воїн перебував на Донеччині, зв’язок із ним обірвався.

Рідні оббивали всі пороги, куди тільки не дзвонили й не писали, сподіваючись знайти свого Героя. Звісно, надіялися і вірили, що повернення додому живим. Та наприкінці цього довгого шляху тривалістю більше року на них чекало страшне й болісне розчарування: експертиза ДНК допомогла ідентифікувати особу і підтвердила загибель Андрія Рудакова на полі бою.

Сергій Слабенко (м. Луцьк, Народний депутат України IV скликання від Володимирського округу)

Також стало відомо, що на війні з росією загинув народний депутат України IV скликання Сергій Слабенко, який представляв у Верховній раді Володимирський виборчий округ.

Сергія Слабенко був нардепом у 2002-2006  роках від «Нашої України», виконував обов’язки голови підкомітету з питань діяльності судів, судочинства та судово-правової реформи Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

 Із 2006 по 2009 працював заступником голови Атестаційної палати Волинської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, із 2015 по 2020 рік був депутатом Волинської обласної ради, членом постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

За освітою Сергій Слабенко був військовим та юристом, тож коли почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, став на захист держави, на практиці застосовуючи свої знання. Воїн загинув 4 серпня під час боїв на Запорізькому напрямку.

Герою було 57 років. У нього залишилися дружина, син і донька.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників. Вічна шана і память Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up