Новини

На «гаупвахту» через «самоволку»

Архів
8 переглядів

Арешт строком на два місяці отримав військовослужбовець 14-ї бригади з відбуванням покарання на гауптвахті. Таке рішення виніс міський суд.

В ході розгляду суд встановив, що підозрюваного було призвано у лютому 2016 року. Тоді ж з ним було укладено контракт про проходження військової служби у ЗСУ на посадах осіб рядового складу строком на три роки. У липні 2016 року старшого солдата за контрактом було зараховано до списків особового складу частини А1008 та призначено на посаду водія комендантського взводу військової частини.

8 серпня 2017 року о 8 ранку він без поважної причини вчасно не прибув на службу. В частині військовослужбовець не з’являвся аж до 2 листопада цього ж року, проводячи службовий час на власний розсуд за місцем свого проживання. Пояснив такий вчинок “сімейними обставинами”. Свою вину старший солдат визнав повністю.

Зрештою, солдата суд визнав винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби) та призначив покарання у виді арешту строком на два місяці з відбуванням покарання на гауптвахті.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up