На головну Новини На «Голосі країни» – переможець Володимирського фестивалю

На «Голосі країни» – переможець Володимирського фестивалю

5

Безумовно уся Волинь раділа за студента із села Сошичне Камінь-Каширського району, до якого під час вечірнього ефіру шостого лютого обернулося аж троє членів журі «Голосу країни». Юнак, який виконав неаполітанську пісню «’O sole mio», обрав своїм тренером Олексія Потапенка.

Однак у нашому місті зараз мало хто пам’ятає малого веснянкуватого хлопчину у вишиванці, якого колись газета «Слово правди» назвала відкриттям всеукраїнського пісенного фестивалю «Володимир-2010».

- реклама -

– Палюх Василь  Миколайович, – несподівано статечно представився тоді 12-річний соліст журналістці нашої газети під час знайомства у фоє РБК.

Тоді він до сліз розчулив і публіку, і журі чистим, як струмочок голосом та піснею  «Любіть  Україну» на слова  Сосюри. Ці вірші спеціально для Василька поклав на музику Заслужений діяч мистецтв України Юрій Максименко, на уроки до якого хлопчик двічі на тиждень їздив із віддаленого села до Луцька. Малий поліський школяр виконував цей твір і на ювілеї обласної філармонії разом із славнозвісним ансамблем «Кантабіле». А у 2010 році на нашому, 15-ому всеукраїнському конкурсі юних виконавців Василько виборов перше місце у своїй віковій групі.

До Володимира, на 12-річний соліст приїжджав тоді не лише із батьками, а й з одним із молодших братів, адже сім’я  – багатодітна. У нашому місті хлопець бував ще не раз, разом із братами відпочивав у літньому дитячому таборі Зимнівського монастиря.

 За час, що минув, Василь встиг закінчити Камінь-Каширську музичну школу за класом фортепіано, стати лауреатом пісенного  фестивалю «Молода Галичина та конкурсу «Людина року Волинського краю-2011», учасником телешоу «Крок до зірок». У 2016 році він переміг у телешоу «Караоке на Майдані» з піснями «Рідна мати моя» і «Любіть Україну». Слухачі накидали в його капелюх майже тисячу гривень, які він, тоді одинадцятикласник, передав на лікування пораненого бійця.

Зараз Василь – студент, крім того він прислуговує у церкві та є іподияконом. За його словами, бачить у своєму житті  два призначення – музику та віру в Бога. Отож побажаймо молодому тенорові здійснення його планів та перемоги на «Голосі».

Ірина НАДЮКОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × один =