Новини

На громадській раді вирішили: тим, хто носить військову форму, спиртне не продаватимуть

Архів
26 переглядів

На засіданні громадської ради у понеділок за участю підприємців обговорювалось питання заборони продажу алкоголю для осіб у військовій формі.

Начальник штабу – перший заступник командира військової частини підполковник Ігор Іванов, взявши слово для виступу, обґрунтував необхідність прийняття рішення про заборону продажу алкоголю людям у військових одностроях, наголосивши, що «звернення про прийняття такої заборони – це прохання про посильну допомогу». Також він наголосив на тому, що аналогічні звернення були надіслані до районної влади та до наближених до міста сільських рад. А контролюватимуть дотримання заборони військові патрулі, які співпрацюватимуть із патрульною поліцією.

Командування військової частини просить, аби заборона почала діяти з 25 червня.

І хоча клопотання командування військової частини підтримали усі у залі, однак деякі підприємці висловили свої пропозиції. Зокрема, Валентин Кошельник порадив керівництву приділяти більше уваги особовому складу, щоб ні в кого не виникало бажання перехили чарку. А також контролювати їх місце знаходження у службовий час. Його підтримала Ірина Ситник і додала, що неодноразово була свідком неналежної поведінки нетверезих військових. Але куди звертатись – не знала. Руслан Мороз зауважив, що це питання має вирішуватись командуванням. І військову дисципліну ніхто не відміняв. Член громадської ради та учасник бойових дій в Афганістані Олександр Маслій зауважив, що попри заборону продажу спиртного у торговельних закладах, на нелегальні точки збуту вона не діятиме. Тож варто правоохоронцям звернути на них увагу.

Із клопотанням військові також звернулися і до районної ради. Члени ж Громадської ради одноголосно рекомендували міськвиконкому запровадити цю заборону. Підтримати військових у цьому питанні, як зазначив голова громадської ради Роман Мартинюк, – справа честі.

Громадська рада при  міськвиконкомі просить голів та депутатів сільських та селищних рад району, голів ОТГ підтримати заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам у військовій формі з 25 червня  – на час перебування в/ч В 0259 у місці дислокації у Володимирі-Волинському, та прийняти відповідні рішення на сесіях рад.

Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: військові, громадська рада міста, Жанна Білоцька, заборона на продаж алкоголю
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up