На головну Новини На харчування військовослужбовців та на допомогу медикам виділять кошти в Оваднівській ОТГ

На харчування військовослужбовців та на допомогу медикам виділять кошти в Оваднівській ОТГ

146

Минулої п’ятниці відбулась сесія Оваднівської сільської ради.

На ній депутати виділили 60 тисяч гривень для підтримки Володимир-Волинського ТМО, 25, 5 тисячі – на ФАПи та амбулаторію. 12 тисяч гривень піде на довезення лікарів, що живуть у селах громади, до місця роботи. Для цього у ТМО уклали угоду із перевізником Ігорем Павловським.

- реклама -

На сесії також затвердили положення про соціальний захист населення. Віднині в ОТГ функціонуватиме територіальне відділення з обслуговування одиноких громадян, які потребуватимуть такої допомоги. Воно розпочне роботу з 1 квітня.

Придбали для жителів громади 5 тисяч масок, 150 штук з них передали двом військовим частинам, що дислокуються на території ОТГ. Решту  розподілили по старостинських округах.

Освітні заклади закриті, рейсові автобуси не ходять, працівники сільської ради приходять на роботу за графіком. Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у Оваднівській сільській раді з 23 березня скасовано особистий прийом громадян. Замовлення довідок та інших документів відбувається в електронному та телефонному режимах.

Проводяться рейди по магазинах, у ході яких перевіряють, чи дотримуються там дистанції у чергах, чи проводять дезінфекцію згідно з санітарними нормами. У селах громади розклеєно оголошення, у яких людей, які повернулись із-за кордону, закликають самоізолюватись на 14 днів.

На адресу ОваднівськоїОТГ від райдержадміністрації надійшов лист із проханням виділити кошти на 10 днів харчування для військовослужбовців у двох військових частинах Овадного і СемиДерев.«Звичайно, зробимо це», – каже голова громади Сергій Панасевич.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 2 =