Новини

На конгресі місцевих та регіональних влад

Лайфстайл, Новини, Разом до перемоги
185 переглядів

Зустріч відбулася 12 квітня 2024 року у Чернівцях за участі президента України Володимира Зеленського. Серед учасників заходу – голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та очільники територіальних громад Волині.

«У кожній громаді – свої потреби. Але всі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості», – зазначив Глава держави.

Також глава держави закликав проявляти максимальну увагу в кожній громаді до воїнів, які проходять лікування та реабілітацію, підтримувати їхні сім’ї, а також сприяти розвитку всіх оборонних виробництв і забезпечувати людей роботою.

Окрім того, під час конгресу презентували нову урядову політику #Зроблено_в_Україні. Цей проєкт створений для економічного розвитку держави, створення нових робочих місць та збільшення фінансових можливостей для відновлення країни.

Це вже шосте засідання такого конгресу. До нього офлайн долучилися понад 160 осіб та понад 1500 – онлайн.

Коментарі
Теги: військові, підтримка, реабілітація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up