Новини

На «Креативній галявині» слухали лекції, співали пісень і варили чай

Архів
7 переглядів

На нововідкритому публічному просторі «Креативна галявина», що в парку «Слов’янський», упродовж минулого тижня відбувалися цікаві і користі заходи, долучитися до яких міг кожен мешканець міста. Таким чином проект, реалізований НГО “Creativestudio” та міськвиконкомом завдяки виграному гранту від «Київського діалогу», розпочав свою роботу.

У четвер на майстер-класі з фотомайстерності Іван Дуда розповів про секрети позування і світлотіні, дав корисні поради і зробив світлини для усіх, хто завітав на «Креативну галявину». У п’ятницю тут разом із лікарями ТМО говорили про здоровий спосіб життя і про те, як позбуватися шкідливих звичок, зокрема паління. Після такої інтерактивної лекції відбулося практичне заняття з керівником ВПЦ «3-й полк» Русланом Бормовий, який навчав основним прийомам самооборони.

Завершився перший вікенд на публічному просторі у неділю – літературними посиденьками і арт-вечором. На них завітав і координатор проекту «Київський діалог» по Західній Україні Станіслав Безушко. Цього вечора біля вогнища звучали вірші про осінь, мелодії дудука і пісні під гітару. А кожного, хто долучався до затишних посиденьок, частували «чаєм натхнення», який просто-таки тут, на ватрі, варила Олена Омелюх з “Creativestudio”.

***

Ця стаття була підготовлена в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “Креатив студіо” і жодним чином не відображає точку зору проекту «Київський діалог»
Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up