На головну Анонси На Літературній сцені “Княжого” – “мольфарки”, поети і Макс Кідрук

На Літературній сцені “Княжого” – “мольфарки”, поети і Макс Кідрук

130

Дві письменниці з волинським корінням, у текстах яких давні легенди сусідять із фентезійними чарами, більше десятка молодих і відомих поетів, які творять найсучаснішу і найпотужнішу українську поезію, та автор бестселерів, якими зачитуються і молодь, і люди поважного віку, виступлять на Літсцені фестивалю «Княжий».

І в суботу, і в неділю відкриватимуть літературну програму переможці поетичного конкурсу, що оголошувався на сторінці фестивалю у Фейсбуці, – Влад Дрібниця та Ірина Фіцик. Вони зачитають свої вірші на «княжу» тематику, які набрали найбільше «вподобайок» у соцмережі.

- реклама -

Суботню програму о 14.35 продовжить авторка циклу фентезійних романів про Айхо Ореста Осійчук, яка підготувала для своїх юних читачів цікаве змагання «намалюй героя для українського фентезі».

Далі, з 15.30, найсвіжіші поезії читатимуть переможці і члени журі найбільшого українського поетичного фестивалю «Гайвороння». Серед них – Яніна Дияк, Елла Євтушенко, Богдан-Олег Горобчук, Ігор Астапенко та інші.

   Закриватиме програму суботнього дня о 17.00 відома письменниця, авторка романів про життя київського андеграунду й і віршів про війну на Сході України Світлана Поваляєва. Вона презентує збірку поезій «Після Криму», яка вийшла друком цієї весни у «Видавництві Старого Лева».

   У неділю на гостей літсцени з 14.35 чекає літературно-музичний виступ гурту «ЛЇС» з Києва, у творчості якого постурбаністичний акустичний інді-рок поєднується з віршами сучасних українських поетів. Відтак, це унікальна можливість почути тексти і композиції, які звучали на «Гогольфесті», Дні Вуличної Музики, Арт-Ковчезі та інших потужних мистецьких фестивалях.

О 15.30 продовжить програму «мольфарка українського слова», авторка  романів у жанрі міського фентезі і бестселера «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», кількаразова лауреатка «Коронації слова» Дара Корній. На «Княжому» ви зможете більше дізнатися про її найновіший роман «Сузір’я Дів», придбати книги і отримати автограф авторки.

   А одним із найочікуваніших гостей літературної сцени «Княжого» стане автор тревелогів і технотрилерів, популяризатор науки, цікавий лектор і талановитий письменник Макс Кідрук. Його виступ розпочнеться о 16.30.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =