На головну Перша шпальта На Марші захисників України

На Марші захисників України

79

   Своєрідним пробудженням України називає Марш захисників, що відбувся у Києві на День Незалежності, благочинний кафедрального собору Різдва Христового, військовий капелан отець Ігор Бігун.

Прибуло у кілька разів більше українців, ніж очікувалось. Коли біля корпусу університету ім. Шевченка вже не вистачило місця для учасників, колона рушила. І була такою величезною, що коли її голова нарешті дісталась Майдану Незалежності, хвіст ще досі знаходився у парку Шевченка!

- реклама -

Отець Ігор розповідає, що зголосився поїхати із власної ініціативи, вирішив таким чином представити на патріотичному марші і свій собор, і єпархію. Просто для початку зідзвонився із колегами з інших регіонів. Їх, військових капеланів Православної Церкви України, було майже пів сотні – переважно в одностроях: у зелених, дехто в чорних, підрясниках. Перед ними у колоні розташувались близько десяти представників інших конфесій – протестанти, греко-католики, вони були одягнені у військову форму.

Враження від маршу неймовірні: люди по обидва боки руху колони настільки радо їх зустрічали, дякували, підбігали сфотографуватись, серед них були і уродженці Володимира, що особливо приємно. «Не сподівався такого піднесення, повернувся додому задоволений, хоч і змучений. Вважаю, що зібрались разом люди щирі, їх могло бути більше, якби хтось організував. Це маленьке, але пробудження України. Керівництво держави повинно зрозуміти, що тепер з народом доведеться рахуватись. І цей марш – своєрідний сигнал, що українці таки почали переживати за країну і готові розв’язувати її проблеми разом із владою», – каже отець Ігор.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 1 =