На головну Новини На маршруті Via Regia стало наше місто

На маршруті Via Regia стало наше місто

28

Минулих вихідних у рамках всеукраїнського промотуру новим туристичним маршрутом Via Regia до Володимира-Волинського завітала команда Via Regia Ukraine разом з професійними українськими відеографами, фотографами та блогерами-мандрівниками. Про це інформує Ганна Доскоч у фейсбук-спільноті історичного музею.

Увечері у суботу гості міста разом з Олександром Стемковськимзавітали до скульптора Олега Дубинчука, який перетворив свій дім та обійстя на справжній музей зі скульптурами з дерева. Далі відбулася прогулянка нічним центром міста. З ранку наступного дня працівники музею знайомили команду промотуру з історією міста, відвідали унікальну церкву-ротонду святого Василя, яка, за легендою, була побудована за добу, побували на території пам’ятки археології національного значення – земляних валах Х століття,завітали до найдавнішого храму Волині – собору Успіння Пресвятої Богородиці та піднялися на дзвіницю послухати чарівні звуки дзвонів. Далі маршрут пролягав біля таємничих мурів Домініканського монастиря, костелу святих Йоакима та Анни, церков святих Миколая та Йосафата. Побували також у таємничих підземеллях Собору Різдва Христового. На завершення екскурсії відвідали довготривалу оборонну точку поблизу Тростянки.

- реклама -

Via Regia або Королівський шлях – це назва найстарішого та найдовшого сухопутного зв’язку між Східною і Західною Європою. Його довжина 4500 км, існує він вже понад 2 тисячі років та поєднує 8 європейських держав. Via Regia Ukraine – найдовший і найдавніший культурний шлях в Україні, що охоплює 5 областей та 11 міст.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =