Новини

На міському «Зоряному олімпі» найбільше гімназистів

Архів
10 переглядів

Найуспішніших учнів міських шкіл – переможців олімпіад всеукраїнського та обласного рівня, а також призерів захисту наукових робіт у Малій Академії Наук, спортивних змагань і творчих конкурсів та їхніх наставників за підсумками навчального року відзначила міська влада. Нагороди дітям і вчителям уКМЦ вручав міський голова Петро Саганюк. 

Грамотами, відзнаками «Зоряний олімп-2018» та преміями  нагороджені: у номінаціях «Інтелектуал княжого міста» – 36,  «Науковець…» – 40, «Талант…» – 23, «Чемпіон…» – 18 школярів. Серед цих дітей і учасники шести колективів – вокальна група народної студії вокального співу «Лодомир», квартет цієї ж студії «Експромт», зразковий ансамбль народного танцю ЦПО «Веселка», фольклорний гурт «Калинонька» гімназії, команда «Gold -РЕВЕРС» із ЗОШ № 2 та ЦПО, агітбригада «Екоформат» із ЗОШ № 5 та № 2.

За підготовку учнів до обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, захисту наукових робіт МАН відзначено 61 вчителя з усіх міських шкіл, «Центру освіти й соціально-педагогічної підтримки», десятьох керівників гуртків ЦПО та чотирьох тренерів-викладачівДЮСШ.

За словами заступника заввідділом освіти міськвиконкому Алли Кузьмяк, уже кілька років поспіль першість за кількістю нагород на міському «Зоряному олімпі» виборюють гімназисти, чимало з них вже мають досвід участі у міжнародних науково-практичних конференціях. Учениця гімназії імені Катерина Шадура стала другою на всеукраїнській олімпіаді з екології. На таку ж сходинку піднявся учень школи-інтернату «Центр освіти й соціально-педагогічної підтримки» Богдан Павлюк, котрий змагався у знанні хімії із на рік старшими від себе суперниками. Аліна Глова з цього ж закладу виборола третє місце в Україні серед знавців польської мови, які навчаються у Малій академії наук. А Раїса Мороз у складі команди Волині захищала честь області на відкритій всеукраїнській природничо-біологічній демонстрації МАН. Нагороджені й робототехніки з цієї школи, які стали четвертими серед 70 команд на всеукраїнських змаганнях. Учасниками всеукраїнського турніру з економіки були Віталій Голіч, Тарас Тарасюк, Катерина Мудрик, Андрій Зварінський, Софія Тарасюк.

На «Зоряний олімп» потрапили і найуспішніші спортсмени, про блискучі досягнення яких газета «Слово правди» уже розповідала. Нагородами відзначено  команду «Ладомир»  із ЦОСПП, що грає у вищій лізі жіночого футболу, а четверо цих дівчат – члени збірної України.  До речі, за одну з них, Олександру  Кревську, нагороду одержали подруги – вона саме брала участь у турнірі у Фінляндії. Привітав очільник міста і боксерку, бронзову призерку всесвітньої гімназіади у Марокко з другої міської школи Ірину Боярин, а також ще двох успішних боксерів  Анну Сидорук та Ореста Халімона.

Свято наполегливих, обдарованих здібностями до наук, творчості й спорту школярів та їхніх наставників завершилося веселим концертом.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up