Новини

На місці туалету постане торгово-офісний центр

Архів
24 переглядів

   Громадська вбиральня у центрі міста, що поруч із культурно-мистецьким центром, нині огороджена щільним парканом. Невдовзі на місці приміщення, яке роками стояло занедбаним,  має розпочатись будівництво.

Ще навесні на цій земельній ділянці розпочалась активна діяльність – поспилювали старі дерева, а згодом звели високий паркан. Як розповіли нам в управлінні містобудування та архітектури, замість ветхої будівлі на вулиці Князя Василька, 4а, планується будівництво торгово-офісного приміщення. Будівля буде одноповерхова, площею 290 квадратних метрів. А  підвал, згідно проекту, розрахований під громадську вбиральню, яка тепер буде сучасною та відповідати усім нормам. Передбачено також туалет для людей із обмеженими можливостями.

Цю земельну ділянку було продано з аукціону ще в березні 2012 року. Її придбала місцева жителька, підприємець Оксана Стасюк. Як розповів головний архітектор міста Тарас Киба, містобудівні умови і обмеження для об’єкту будівництва були видані ще в червні 2013 року, утім роботи розпочались лише за п’ять років. Також начальник управління містобудування та архітектури зазначив, що на засіданні художньої ради її члени проголосували за представлений проект будівлі як за основу, але порадили ще доопрацювати.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up